Zuzi #TESTUJE

Čo rozhoduje u vás pri výbere tej správnej zubnej pasty? Je to cena? Značka? Či chuť alebo zloženie? Mnohé zubné pasty z obchodu, či lekárne obsahujú nebezpečné chemikálie, ktoré môžu spôsobovať podráždenie ďasien a ústnej dutiny, prípadne majú iné negatívne účinky.

Leto je už v plnom prúde a naše telá sú viac viditeľné, ako v zime pod šatami. Každá z nás má pred letom v zrkadle kritický pohľad na svoje telo a hľadá miesta, ktoré nám na kráse veľmi nepridávajú.

Vedeli ste, že už naše babičky na vrásky a pevnosť pier používali vaječný bielok? Avšak jeho účinky boli krátkodobé...hmmm, to mi príde dosť zaujímavé. Dnešné ženy, rovnako ako naše babičky, hľadajú možnosti ako sa vyhnúť vráskam na perách. Hľadajú prirodzenú cestu k vytvarovaniu a spevneniu pier. Hlavne staršie dámy, potrebujú zvýrazniť kontúry,...

Už dlhšie som sa chystala ukázať, akú kozmetiku má naša Evka. Zatiaľ je to len pár kúskov, no postupne budem pridávať novinky, ktoré skúsime. Poďme sa pozrieť na tie moje vychytávky..

Svet sa zbláznil a to doslovaaaa :) na trh prišla úplná novinka prírodných dlhotrvajúcich rúžov, ktoré sú dokonca antiaging. Čo to znamená antiaging rúž? Znamená to to, že vaše pery dostanú potrebnú výživu, aby nezostarli. Aby boli stále krásne, plné, bez vrások a aby žiarili. A to v ktoromkoľvek veku. Nemusíme mať dvadsať aby sme mali krásne pery....