Ako si zabezpečiť LumiSpa čo najvýhodnejšie?

04.03.2021

Ako si zabezpečiť LumiSpa výhodne aj s 2 ročnou zárukou?

Táto patentovaná technologie, ktorá láme svetové rekordy využíva silikónové hlavice obsahujúce striebro, ktoré rotujú v oboch smeroch a má celkom 7 patentov. Patentovaná technológia Mikropulznej oscilácie rozvibruje bunky vo frekvencii, pri ktorej produkujú proteíny tak, ako keď sme boli deti.

Viete si predstaviť mat dokonalo vyčistenú pleť od make-upu a všetkých nečistôt za dve minúty? Tak tu sa dozviete, ako na to..Najprv vám napíšem niečo o technológii, ktorá to dokáže.

LumiSpa

  Je to prístroj pre rýchle, jednoduché a hlavne zdravé ošetrenie pleti. Je to novinka na trhu, ktorú testujem už nejaký čas. 

V tomto článku sa vám pokúsim priblížiť túto šikovnú mašinku, ktorá neslúži len na odlíčenie pleti...predstavím vám ako funguje, ako a prečo používať prístroj LumiSpa, ktorý bude za malú chvíľu v každej domácnosti zdobiť kúpeľňu nielen dám, ale aj pánov...

Takže poďme na to, čo dokáže LumiSPa 

Je to prístroj, ktorý je určený pre tých, ktorí sa pravidelné starajú o svoju pleť a aj pre takých ako som ja, ktorí potrebujú na svoje odlíčenie minimum času. Samotné ošetrenie pleti s LumiSpa trvá 2 minúty, čo je naozaj skvelé a to je to, čo ma najviac oslovilo a presvedčilo, prečo si vôbec zaobstarať tento prístroj.  

Sedem základných prínosov pre pleť :

 1. odstráni make-up 
 2. hĺbkovo čistí póry a uzatvára ich
 3. spraví jemný peeling a pleť vyhladí - bez poškodenia povrchu pleti
 4. rozžiari pleť a zvýši jej odolnosť a objem 
 5. tonizuje 
 6. hydratuje 
 7. omladzuje, pôsobením na gény

LumiSpa je vodeoodolný a môže sa používať aj v sprche. Je to ručný nabíjateľný prístroj, ktorý sa používa spolu s gélmi - čistiacimi prípravkami, ktoré obsahujú zmes zložiek ageLOC./proti starnutiu/ Tieto čistiace gély, ktoré sú špeciálne navrhnuté k tomuto prístroju sú tri. Pre suchú pleť, normálnu/ zmiešanú, mastnú. Od 26. novembra sú na Európskom trhu dostupné aj dva nové gély na ošetrenie. Jeden na aknóznu pleť a druhý na citlivú pleť. Takže na výber má každý. O týchto géloch si môžete prečítať v ďalšom článkou, kde podrobne opisujem ich účinky...

Jing a jang v šikovnom odličovaní pleti...Silikónové hlavice sú k prístroju na výber dve - jedna je ,,normálna" a druhá hrubá. Normálnu väčšinou používame my ženy, keďže máme jemnejšiu pleť a pre pánov je určená tá hrubšia hlavica. No záleží na každom ,akú si hlavicu vyberie a čo je skvelé, môžete mať aj obe, pretože hlavica je vymeniteľná. Obe hlavice sú jemné, majú neabrazívny silikónový povrch a  sú aj hygienické, pretože sú ľahko umývateľné, nie ako hlavice so štetinami, ktoré sa na trhu bežne predávajú. Silikónové hlavice pomáhajú jemne odstraňovať nečistoty z vonkajšieho životného prostredia a make-up.

Po očistení tváre s LumiSpa
Po očistení tváre s LumiSpa

Prístroj má 7 patentov. Len 4 patenty má za mikro-oscilačný pohyb a silikónovú hlavicu. Silikónová hlavica obsahujúce striebro, rotuje v oboch smeroch. Patentovaná technológia Mikropulzná oscilacia rozvibruje bunky vo frekvencii, pri ktorej sa produkujú proteíny tak, ako keď sme boli deti. A kto by nechcel pleť, ako keď bol bábätko?


Pár dôvodov, prečo pravidelne používať prístroj LumiSpa  : 

 • už po prvom použití LumiSpa bola moja pleť na dotyk jemnejšia a hladšia. 
 • pleť je žiarivejšia a krásne sa napne
 • čo je skvelé, tak podporuje a stimuluje všetky dôležité procesy v pleti, od mikrocirkulácie krvi, svalového tonusu i obnovovania KOLAGÉNU. Čo znamená, že naša pleť si sama začne znovu tvoriť vlastný kolagén v pleti - ako keď sme boli deti
 • posilňuje hydratáciu a tú potrebujeme všetky bez ohľadu na vek, typ pleti a jej stav
 • pleť je jemnejšia, hladšia, zdravšie vyzerajúca

Musí sa používať daný čistiaci gél k LumiSpa?

Ako každý, aj ja som sa nad tým zamyslela a napadlo ma hneď, že môžem používať s LumiSpa aj iné gély či čistiace produkty. Čistiaci gél je súčasťou balíčka, spolu aj s jednou hlavicou. Tým, že je to kvalitný a účinný produkt, na jeho použitie potrebujete len trochu gélu asi veľkosti hrášku.Špeciálne vyvinutý gél je spolu s prístrojom ako puzzle. Krásne do seba ,,zapadajú" a spolu dokážu s našou pleťou divy. 

Ja osobne používam gél tým spôsobom, že si ho aplikujem priamo na navlhčenú hlavicu a rozotriem na vlhkú pleť. Tak sa mi nestane, že niečo z prípravku pôjde mimo, alebo ostane na rukách pri nanášaní. Gél vydrží približne dva mesiace pri pravidlenom používaní a určite by som ho nemenila za nič iné, už len pre jeho prínosy. 

ABY TO CELÉ FUNGOVALO, JE POTREBNÉ POUŽÍVAŤ ČISTIACU HLAVICU AJ S TÝMTO GÉLOM. SPOLOČNOSŤ, KTORÁ VYVINULA TÚTO TECHNOLÓGIU NA TOM ROBILA 4 ROKY, ABY TO MALO ŽIADANÝ EFEKT. TENTO EFEKT SA DOSTAVUJE V SPOJENÍ HLAVICE, MIKROOSCILAČNÉHO POHYBU, RÝCHLOSTI A ŠPECIÁLNE VYVINUTÉHO GÉLU

Postup, ako sa LumiSpa používa

Je to úplne jednoduché a to sa mi na tom celom páči. Keď k vám LumiSpa dorazí, zvykne už byť nabitý. Ale môžete si ho dať nabiť do prenosnej nabíjačky, ktorá je už v balení. Hlavicu si nasadíte na prístroj, navlhčíte hlavicu a  pleť... Tvár si môžete navlhčiť buď vodou alebo ako ja, hydratačným sprejom..o tom si môžete prečítať v tomto článku Vlasy - pár tipov ako na ne v lete i v zime. Na hlavicu si nanesiete gél a aplikujete tak na pleť. Zapnete prístroj a robíte jemné pohyby. Gél by mal začať jemne peniť. Začnete najprv jednú časť tváre, potom 30 sekúnd brada, druhá strana tváre a nakoniec čelo. Tento prístroj je jednoduchý, no zároveň veľmi ,,chytrá" mašinka. Počas ošetrenia nemusíte sledovať čas. Prístroj vás každých 30 sekúnd upozorní, jemne zavibruje a vy zmeníte miesto. Tak prejdu 2 minúty, až vám bude ľúto že je koniec. V čom vidím taktiež veľké plus je v upozornení vibrovaním a spomalenie pohybu, pokiaľ sa po pokožke pohybujete príliš rýchlo alebo pokiaľ na neho vyviniete veľký tlak.

A aká je moja pleť po použití ageLOC LumiSpa? Som doslova ako znovuzrodená! Môže dokonca konkurovať detskej "prdelke". Krásne vyčistená a hladká.

Môže sa robiť ošetrenie na citlivú pleť?

Táto informácia je zásadná pre tých, ktorí majú problém s citlivou pleťou. Výrobca LumiSpa urobil prieskum štetín, ktoré používajú prístroje inej značky. Pri výskume použili mechanické kefky a aj takéto pohybové. Zistila sa jedna dosť dôležitá vec. Tou vecou je, že pod mikroskopom  boli štetiny ostré. To znamená, že nielen citlivá pleť, ale v podstate akákoľvek pleť sa stala ešte citlivejšou, pretože na nej boli jemné mikrotrhlinky.  Zároveň klasické kefky spôsobujú, že pleť pravidelným používaním rohovateje  a hrubne, tak ako pokožka na pätách. (Teraz si môžete povedať blbosť...no používate bežné kefky každý deň ako sa používa LumiSpa? Ráno a večer? ) Čo bolo teda výsledkom pri tomto výskume? Typ čistiacej hlavice LumiSpa s gélom môžu používať všetky ženy i s veľmi citlivou pleťou. Tu však upozorňujem, kto rieši nejaký vážnejší dermatologický problém, treba to riešiť individuálne a preto je lepšie sa poradiť dopredu. 

LumiSpa je k pleti maximálne šetrný, čím poteším hlavne dámy či pánov, ktorí majú problém s citlivou pleťou. 

Pripájam aj link na video, v ktorom je znázornené, ako pracuje LumiSpa a ako iné kartáčiky, či kefky...

Precízny pohyb a frekvencia pomáhajú dôkladne očistiť pleť a odhaľujú hladšiu, jemnejšiu pleť už po jednom použití

Kvalitné prístroje ako LumiSpa, vám dokážu udržať pleť naozaj krásnu čistú, vyzdvihne kontúry a pomôže k tomu, aby ste doslova žiarili .S mejkapom, prachom, kožným mazom a ďalšími nečistotami, ktoré sa na pleti počas dňa usadzujú, si len voda a mydlo neporadia. Jediné, čo dosiahnete, je rozmazaný mejkap a podráždená, vysušená pleť.

Pripájam pár fotografií na ukážku:


Pokiaľ chcete mať krásne vyčistenú pleť, predísť nepríjemným vyrážkam, akné a starnutiu, doporučujem si zaobstarať tento prístroj.  Nezabúdajte na to, že vaše ruky vyčistia len povrchovú časť pokožky.

Bežná cena balíčka LumiSpa je 259,30€. VIP Cena Lumi Spa je 184,60€../ plus 4,96 pošta /

v cene máš  technológiu LumiSpa, nabíjací systém, gél na ošetrenie a špeciálnu hlavicu.

 Čo je pri kúpe dôležité:

Nakupujte priamo cez dodávateľa, čím kupujete 100% nový prístroj

Nákupom priamo od dodávateľa máte ZÁRUČNÝ LIST NA DVA ROKY

JEDNODUCHÝM VYTVORENÍM PRIHLÁSENIA ZÍSKAVATE ĎALŠIE VÝHODY A ZĽAVY, O KTORÝCH SI MÔŽEME NAPÍSAŤ V SÚKROMNEJ SPRÁVE

Verím, že vám tento článok pomohol. Ak by ste chceli svoj LumiSpa v inej krajine ako Slovensko, tak mi len napíšte krajinu a ja vám pošlem link . Majte sa krásne

Zuzi

Môj osobný výsledok
Môj osobný výsledok

Chceš ma kontaktovať?