Podnikaj profi - komunita, ktorá sa zameriava, na prípravu ako efektívne a profesionálne podnikať, s konkrétnym dodávateľom s už pripraveným eshopom, ktorý láme svetové rekordy. Pomocou projektu Podnikaj profi si každý buduje globálny biznis v najväčšom ekonomickom trende spoločnosti.

 Doba sa mení a vďaka globálnemu prepojeniu na sociálnych sieťach sa dá podnikať bez investície, nákladov a zamestnancov.

Trend nakupovania online stále rastie a čím ďalej, tým viac podnikateľov si programuje svoje eshopy. Práve takýto môžeš mať aj ty, len si ušetríš čas, peniaze a starosti s celou logistikou, programovaním, zamestnancami a všetkým čo k tomu patrí.. 

Tento eshop je už hotový a pripravený k podnikaniu zo dňa na deň. 

- Ako je to možné? Eshop je priamo napojený na dodávateľa a už je v ňom i tovar, ktorý naši klienti nakupujú online a tak nemáme starosti ani s doručením. O sklad a teda aj doručenie sa stará tiež náš dodávateľ. Čo je na tom najzaujímavejšie? Nemusíš mať len ten svoj eshop, ale niekoľko pobočiek. V tomto podnikaní si môžeš budovať takzvanú frenčízu. Síla je teda práve v tej možnosti expandovať svoje podnikanie do ďalších krajín. A to nielen Česko, Slovensko...


Doména eshopu pre každého rovnaká - je dodávateľa na ktorého sú eshopy napojené

Vybudovaný biznis je TVOJ MAJETOK - dá sa dediť alebo predať

Nepotrebuješ zamestnancov, pracovnú dobu a ostatné starosti s tým spojené


- Čo obsahuje eshop? Je tam cez 250 položiek s prevažne Antiaging produkty - čiže produkty obsahujúce zložky proti starnutiu. Väčšina z nich, sú patentované. Portfólio eshopu a info o dodávatelovi je pekne spracované a priehľadné.

- Doména eshopu je rovnaká pre každého - je totiž dodávateľa, na ktorého máme naše online obchody napojené.

- Vybudovaný biznis je tvoj majetok. Dá sa predať alebo dediť. Nepotrebuješ zamestnancov, pracovnú dobu a ostatné starosti s tým spojené.

- Je to podnikanie ako každé iné - okrem toho, že tu človek môže začať zdarma, čo nie je veľmi bežné - avšak rozdiel spočíva v chytrosti projektu a sily kam svoj biznis chceš vybudovať

- Prístup do Podnikaj Profi nieje pro každého. Robí sa doslova výber a to čím ďalej tým viac kvôli udržaniu úrovne tohoto podnikania. Pokiaľ si solídny, dobrý človek, ktorý má srdce na správnom mieste a chceš podnikať profesionálne, dvere máš otvorené.


Predstav si, že si pánom svojho času i financií, SLOBODNE podnikáš, je ti jedno, kde sa momentálne nachádzaš - Tvoj obchod funguje, či sa nachádzaš kdekoľvek, dokonca nikomu neplatíš nájom, nepotrebuješ ani žiadnych zamestnancov či pracovnú dobu...

Predstavuješ si to?

Podnikanie s ehopom je vhodné pre každého. Mužov, ženy, študentov, zamestnaných, podnikateľov, mamičky na materskej. Pre tých, ktorí už podnikajú alebo by chceli začať podnikať a nevedia ako a s čím začať...alebo aj pre tých, ktorí si chcú len niečo zarobiť, čiže potrebujú nejakú tú brigádu.

Všetky sny sa môžu splniť, ak máte odvahu ísť za nimi...

Čo sa s projektom Podnikej Profi môžeš naučit?

- Ako NEPREDÁVAŤ a vďaka tomu se stáť úspešným podnikateľom

- Ako efektívne využiť Facebook, či iné sociálne sieťe pre rast svojho obchodu

- Ako funguje tvoja myseľ a ako ju môžeš využiť vo svoj prospech celkovo v živote

- Akým spôsobom a celkom zdarma môžeš vybudovať globálny biznis

- Čo znamená atraktívny marketing a ako ho uchopiť v praxi

- Ako si vybudovať obraty, ktoré ti zaručia príjem, ktorý si chceš mesačne nastaviť

- Ako si úspešne obchod vybudovať zároveň pri zamestnaní alebo na materskej

- ...a veľa dalšieho ... živé vysielania, koučing, atd.


Pochopenie konceptu je veľmi dôležité

Klienti, odberatelia daného podnikateľa ( majiteľa eshopu ) nechodia nakupovať do kamenného obchodu ale do ONLINE ESHOPU. Vzniká tak OBRAT a daný DODÁVATEĽ , ktorý zastrešuje celú logistiku ohľadne eshopu, dodávky, portfólia atď., si vezme svoju časť zisku a podnikateľ získava zase svoj podiel. 

Ako napríklad, keď sa rozhodnete otvoriť reštauráciu a ste dvaja majitelia. Jeden sa stará o marketing a navyšovanie obratov ( to sme my ) a druhý sa zaoberá kuhyňou, nákupmi, zamestancami, výplatami atď. ( to je náš dodávateľ eshopu - obchodný partner ) - týto dvaja majitelia si zisky reštaurácie medzi sebou delia. Čím vyššie obraty sú, tým sú vyššie zisky - ako v každom podnikaní. 

Ďalšia sila obchodu s eshopom je, že si podnikateľ môže ale NEMUSÍ budovať pobočky ďalších eshopov - ZDARMA. V klasickom prípade, ak by sme chceli budovať ďalšie pobočky, je to veľmi náročné nielen časovo ale aj  finančne a vôbec to nieje jednoduché. V našom koncepte je to jednoduché.

Nikto nehovorí, že je to jednoduché, avšak  KONCEPT je jednoduchý. Je to ako každé iné podnikanie, len s tým rozdielom, že vašu kanceláriu si nosíte všade so sebou. Je to chytrejšie podnikanie.

Zisky sa vyplácajú týždenne 

Túto príležitosť je možné využiť ako jednoduchú ,,brigádu" - sem tam si niečo zarobiť alebo to zobrať vážne a vybudovať si stabilný biznis. Niesú tu žiadne povinnosti platiť v zmysle povinných poplatkov, povinné nakupovanie nezmyselných balíčkov. Nič nieje povinné je to úplne slobodné podnikanie.


Viac informácii ku konceptu a hlavne k dodávateľovi tohot eshopu sú k dispozícii v tajnej FB skupine, kde je všetko zhrnuté a podľa toho človek následne ucíti, či to s ním rezonuje. Požiadajte o pridanie a uvidíte, ako potom s tým budete chcieť naložiť.


Pokiaľ si na túto moju stránku narazil a zaujal ťa projekt podnikej profi, napíš na email : zuzigabrikova@gmail.com svoje PREČO - prečo chceš podnikať? A pošli zároveň svoj odkaz na facebook. Bez facebooku neodporúčam vôbec začínať.

Chcete ma kontaktovať?