Som súčasťou komunity, ktorá sa zameriava, na prípravu ako efektívne a profesionálne podnikať, s konkrétnym dodávateľom s už pripraveným eshopom, ktorý láme svetové rekordy. Pomocou tohoto projektu si každý buduje globálny biznis v najväčšom ekonomickom trende spoločnosti.

 Doba sa mení a vďaka globálnemu prepojeniu na sociálnych sieťach sa dá podnikať bez investície, nákladov a zamestnancov.

Trend nakupovania online stále rastie a čím ďalej, tým viac podnikateľov si programuje svoje eshopy. Práve takýto môžeš mať aj ty, len si ušetríš čas, peniaze a starosti s celou logistikou, programovaním, zamestnancami a všetkým čo k tomu patrí.. 

Tento eshop je už hotový a pripravený k podnikaniu zo dňa na deň. 

- Ako je to možné? Eshop je priamo napojený na dodávateľa a už je v ňom i tovar, ktorý naši klienti nakupujú online a tak nemáme starosti ani s doručením. O sklad a teda aj doručenie sa stará tiež náš dodávateľ. Čo je na tom najzaujímavejšie? Nemusíš mať len ten svoj eshop, ale niekoľko pobočiek. V tomto podnikaní si môžeš budovať takzvanú frenčízu. Síla je teda práve v tej možnosti expandovať svoje podnikanie do ďalších krajín. A to nielen Česko, Slovensko...


Doména eshopu pre každého rovnaká - je dodávateľa na ktorého sú eshopy napojené

Vybudovaný biznis je TVOJ MAJETOK - dá sa dediť alebo predať

Nepotrebuješ zamestnancov, pracovnú dobu a ostatné starosti s tým spojené


- Čo obsahuje eshop? Je tam cez 250 položiek s prevažne Antiaging produkty - čiže produkty obsahujúce zložky proti starnutiu. Väčšina z nich, sú patentované. Portfólio eshopu a info o dodávatelovi je pekne spracované a priehľadné.

- Doména eshopu je rovnaká pre každého - je totiž dodávateľa, na ktorého máme naše online obchody napojené.

- Vybudovaný biznis je tvoj majetok. Dá sa predať alebo dediť. Nepotrebuješ zamestnancov, pracovnú dobu a ostatné starosti s tým spojené.

- Je to podnikanie ako každé iné - okrem toho, že tu človek môže začať zdarma, čo nie je veľmi bežné - avšak rozdiel spočíva v chytrosti projektu a sily kam svoj biznis chceš vybudovať

- Prístup do Podnikaj Profi nieje pro každého. Robí sa doslova výber a to čím ďalej tým viac kvôli udržaniu úrovne tohoto podnikania. Pokiaľ si solídny, dobrý človek, ktorý má srdce na správnom mieste a chceš podnikať profesionálne, dvere máš otvorené.


Predstav si, že si pánom svojho času i financií, SLOBODNE podnikáš, je ti jedno, kde sa momentálne nachádzaš - Tvoj obchod funguje, či sa nachádzaš kdekoľvek, dokonca nikomu neplatíš nájom, nepotrebuješ ani žiadnych zamestnancov či pracovnú dobu...

Predstavuješ si to?

Podnikanie s ehopom je vhodné pre každého. Mužov, ženy, študentov, zamestnaných, podnikateľov, mamičky na materskej. Pre tých, ktorí už podnikajú alebo by chceli začať podnikať a nevedia ako a s čím začať...alebo aj pre tých, ktorí si chcú len niečo zarobiť, čiže potrebujú nejakú tú brigádu.

Všetky sny sa môžu splniť, ak máte odvahu ísť za nimi...

Čo sa s projektom môžeš naučit?

- Ako NEPREDÁVAŤ a vďaka tomu se stáť úspešným podnikateľom

- Ako efektívne využiť Facebook, či iné sociálne sieťe pre rast svojho obchodu

- Ako funguje tvoja myseľ a ako ju môžeš využiť vo svoj prospech celkovo v živote

- Akým spôsobom a celkom zdarma môžeš vybudovať globálny biznis

- Čo znamená atraktívny marketing a ako ho uchopiť v praxi

- Ako si vybudovať obraty, ktoré ti zaručia príjem, ktorý si chceš mesačne nastaviť

- Ako si úspešne obchod vybudovať zároveň pri zamestnaní alebo na materskej

- ...a veľa dalšieho ... živé vysielania, koučing, atd.


Pochopenie konceptu je veľmi dôležité

Klienti, odberatelia daného podnikateľa ( majiteľa eshopu ) nechodia nakupovať do kamenného obchodu ale do ONLINE ESHOPU. Vzniká tak OBRAT a daný DODÁVATEĽ , ktorý zastrešuje celú logistiku ohľadne eshopu, dodávky, portfólia atď., si vezme svoju časť zisku a podnikateľ získava zase svoj podiel. 

Ako napríklad, keď sa rozhodnete otvoriť reštauráciu a ste dvaja majitelia. Jeden sa stará o marketing a navyšovanie obratov ( to sme my ) a druhý sa zaoberá kuhyňou, nákupmi, zamestancami, výplatami atď. ( to je náš dodávateľ eshopu - obchodný partner ) - týto dvaja majitelia si zisky reštaurácie medzi sebou delia. Čím vyššie obraty sú, tým sú vyššie zisky - ako v každom podnikaní. 

Ďalšia sila obchodu s eshopom je, že si podnikateľ môže ale NEMUSÍ budovať pobočky ďalších eshopov - ZDARMA. V klasickom prípade, ak by sme chceli budovať ďalšie pobočky, je to veľmi náročné nielen časovo ale aj  finančne a vôbec to nieje jednoduché. V našom koncepte je to jednoduché.

Nikto nehovorí, že je to jednoduché, avšak  KONCEPT je jednoduchý. Je to ako každé iné podnikanie, len s tým rozdielom, že vašu kanceláriu si nosíte všade so sebou. Je to chytrejšie podnikanie.

Zisky sa vyplácajú týždenne 

Túto príležitosť je možné využiť ako jednoduchú ,,brigádu" - sem tam si niečo zarobiť alebo to zobrať vážne a vybudovať si stabilný biznis. Niesú tu žiadne povinnosti platiť v zmysle povinných poplatkov, povinné nakupovanie nezmyselných balíčkov. Nič nieje povinné je to úplne slobodné podnikanie.


Viac informácii ku konceptu a hlavne k dodávateľovi tohoto eshopu sú k dispozícii v tajnej FB skupine, kde je všetko zhrnuté a podľa toho človek následne ucíti, či to s ním rezonuje. Požiadajte o pridanie a uvidíte, ako potom s tým budete chcieť naložiť.


Pokiaľ si na túto moju stránku narazil a zaujal ťa projekt, ktorý pomáha s podnikaním a so správnym uchopením podnikania, napíš na email : zuzigabrikova@gmail.com svoje PREČO - prečo chceš podnikať? A pošli zároveň svoj odkaz na facebook. Bez facebooku neodporúčam vôbec začínať.

Danka Gerecová

Mama dvoch detí / Podnikateľka fungujúca z Nórska 

"Vždy som naplno pracovala až do okamihu, kedy som musela podstúpiť operačný zákrok, po ktorom sa stále nemôžem zaradiť do bežného pracovného života.Po čase mi "cinkol" do cesty projekt  za ktorý som nesmierne vďačná. Projekt, ktorý mi do cesty priniesol nielen možnosť slobodného podnikania, ale aj priateľov.Projekt, ktorý vám ukáže tu správnu cestu "ako na to" .Som vďačná PP za túto príležitosť."


Chcete ma kontaktovať?