Všetko sa dá keď sa chce, ale len chcieť nestačí...

Ako na slobodné podnikanie? To som sa pýtala aj ja sama seba, keď som začínala. Ako sa dopracovať k podnikaniu, ktoré mi dá časovú i finančnú slobodu zároveň? Trvalo mi takmer päť rokov, kým som na to prišla čo to obnáša a ako sa k tomu dopracovať. Byť online a tak si budovať svoj vlastný obchod odkiaľkoľvek vo svete je pre mňa to, čo som stále chcela mať. 

O niečo nižšie sa dozvieš, akému podnikaniu sa venujem a čo to obnáša. Ak si zvedavá/ý, kto vlastne som, tak tu je môj krátky príbeh 

 Doba sa mení a vďaka globálnemu prepojeniu na sociálnych sieťach sa dá podnikať bez investície, nákladov a zamestnancov.

Podnikanie je založené na spolupráci s významnou anti-aging spoločnosťou, ktorá dodáva zdarma eshop a všetko čo k tomu patrí. Tu je pár odpovedí na otázku, čo je to za e-shop:

- Čo obsahuje eshop? Je tam cez 250 položiek s prevažne Antiaging produktami - čiže produkty obsahujúce zložky proti starnutiu. Väčšina z nich, sú patentované. Portfólio eshopu a info o dodávatelovi je pekne spracované a priehľadné.

- Doména eshopu je rovnaká pre každého - je totiž dodávateľa, na ktorého sú online obchody napojené.

- Vybudovaný biznis je tvoj majetok. Dá sa predať alebo dediť. Nepotrebuješ zamestnancov, pracovnú dobu a ostatné starosti s tým spojené.

- Je to podnikanie ako každé iné - okrem toho, že tu človek môže začať zdarma, čo nie je veľmi bežné - avšak rozdiel spočíva v chytrosti projektu a sily kam svoj biznis chceš vybudovať

-  Pokiaľ si solídny, dobrý človek, ktorý má srdce na správnom mieste a chceš podnikať profesionálne, dvere máš otvorené.


Čo Ťa môžem naučiť?

- Ako NEPREDÁVAŤ a vďaka tomu se stáť úspešným podnikateľom

- Ako efektívne využiť Facebook, či iné sociálne sieťe pre rast svojho obchodu

- Ako funguje tvoja myseľ a ako ju môžeš využiť vo svoj prospech celkovo v živote

- Akým spôsobom a celkom zdarma môžeš vybudovať globálny biznis

- Čo znamená atraktívny marketing a ako ho uchopiť v praxi

- Ako si vybudovať obraty, ktoré ti zaručia príjem, ktorý si chceš mesačne nastaviť

- Ako si úspešne obchod vybudovať zároveň pri zamestnaní alebo na materskej

- ...a veľa dalšieho ... živé vysielania, koučing, atd.Viac informácii ku konceptu a hlavne k dodávateľovi tohoto eshopu sú k dispozícii v tajnej FB skupine, kde je všetko zhrnuté a podľa toho človek následne ucíti, či to s ním rezonuje. Požiadaj o pridanie a uvidíš, ako potom s tým budete chcieť naložiť.


AKO SA K TOMU DOSTANEŠ?

Pokiaľ si na túto moju stránku narazil/a a zaujalo ťa podnikanie, napíš mi na email : zuzigabrikova@gmail.com svoje PREČO - prečo chceš podnikať? A pošli zároveň svoj odkaz na facebook. Bez facebooku neodporúčam vôbec začínať.

Danka Gerecová

Mama dvoch detí / Podnikateľka fungujúca z Nórska 

"Vždy som naplno pracovala až do okamihu, kedy som musela podstúpiť operačný zákrok, po ktorom sa stále nemôžem zaradiť do bežného pracovného života.Po čase mi "cinkol" do cesty projekt  za ktorý som nesmierne vďačná. Projekt, ktorý mi do cesty priniesol nielen možnosť slobodného podnikania, ale aj priateľov.Projekt, ktorý vám ukáže tu správnu cestu "ako na to" .Som vďačná PP za túto príležitosť."

Kateřina Zichová

Normálna baba od Prahy

”Díky tomuto projektu si můžu nejenom budovat svůj byznys při zaměstnání odkudkoliv, ale taky mám obrovskou příležitost rozvíjet sebe. Je to projekt s velkým srdcem, který pomáhá spoustě lidem a díky tomu se tvoří úžasná parta lidí, kteří si navzájem pomáhají. Ještě jsem nenarazila na takový projekt, ve kterém můžu být sama sebou. Jsem vděčná za tuhle příležitost, protože vím, že si buduju něco, díky čemu získám více času na svoji rodinu a mé koníčky."

Chceš ma kontaktovať?