Jing a jang v šikovnom odličovaní pleti...

17.10.2018

Jing a jang, Adam a Eva, plus a mínus, čierna a biela...to všetko k sebe patrí...všetko do seba dokonale zapadá. A tak ako Jing a Jang sú neodlúčiteľnou súčasťou, tak k dokonalému prístroju LumiSpa patria špeciálne vyvinuté gély na ošetrenie, ktoré si zaslúžia samostatný článok. Viac o LumiSpa si môžete prečítať v tomto článku 🌷. 

Tak poďme na to..čo to je za zázrak, čo tu toľko ospevujem.

Jedná sa o gély na  použitie ráno a večer .To,čo je na nich výnimočné  je, že  obsahujú zložky jedinečnej technológie ageLOC...A čo je to ageLOC technológia? AgeLoc je v doslovnom preklade - zámok na vek. Viete si predstaviť, že vaša pleť omladne o pár rokov a to bez akýchkoľvek chirurgických zákrokov? Zaujímavé ,čo? Momentálne zažíva táto technológia veľký boom. Niečo málo sa môžete dočítať v článku o galvanickom prístroji...Je to ako keby sme sa vracali s našou pokožkou naspäť do detských čias . Pleť je jemnejšia, hladšia, zjemňujú sa  vrásky, zmenšujú póry, a čo je najdôležitejšie : PRIRODZENE sa tvorí VÁŠ VLASTNÝ kolagén a elastín v pleti. A TOTO je práve tá výnimočnosť oproti ostatným prípravkom!!! Predstavte si mať pleť ,ako keď ste boli dieťa !!! 

Čo je pri tomto ošetrení tiež zaujímavé ,mi docvaklo pri čítaní príspevku na instagrame od Kristíny Tormovej, v ktorom písala o náročnosti používania textílnych odličovacích tampónov, je to,že pri LumiSpa žiadne odličovacie tampóny nepotrebujete !!! Ja si lumíkujem okrem pleti aj oči, čiže maskara sa pekne uvoľní a ja si zvyšky zmyjem už len s vodou. Dá sa tomu povedať, že šetríme aj životné prostredie.

Pri prístroji LumiSpa nepotrebujete žiadne tampóny na odličovanie. Stačí vám ručník a voda. Ja osobne používam ,,Lumíčko" aj na oči a pery ...


Gély, ktoré patria k prístroju LumiSpa :

Citlivá pleť :

Citlivá pleť má zvyšený prah citlivosti, preto je často podráždená. To čo iným nevadí, tak tu v tomto prípade pleť reaguje okamžite. Môže reagovať začervenaním, svrbením, pálením. Môžu sa objaviť šupinky a vyrážky. Špeciálne vyvinutý gél pre citlivú pleť pri ošetrení má pod kontrolou pálenie, svrbenie, podráždenie, vysúšanie a napätosť pokožky. Je to neparfumovaný gél a obsahuje výťažky z ovsa a borovice čínskej, aby zjemňoval a upokojoval pokožku. 

Problematická pleť :

Problematická pleť je môj prípad. Akné, vyrážky, škvrny potom vzniknuté. Tento gél je určení pre pleť so sklonom k tvorbe vyrážok a na škvrny. Zameriava sa na zdroje viditeľných známok starnutia, čiže obsahuje ageLOC technológiu, vyčistí póry a dôkladne prečistí pleť v kombinácii s prístrojom LumiSpa. Je neparfumovaný a znižuje výskyt vyrážok na pleti. 

Normálna/Zmiešaná pleť :

Tento gél je vhodný pre pleť, ktorá ma suché i mastné zóny. Obsahuje zmes jemne vybraných výťažkov z rias a rastlín, vďaka čomu dodáva pleti pocit čistoty a osvieženia. Pomáha udržiavať hydratačnú rovnováhu normalnej pleti. Ak máte zmiešaný typ pleti, tak zabezpečí aby suché miesta boli dostatočné hydratované. Obsahuje ageLOC zložky, ktoré sa zameriavajú na známky starnutia a udržiava pleť mladistvú.

Mastná pleť :

Tento gél obsahuje zložky ako je napríklad krídlatka japonská, ktorá zabraňuje nahromadeniu prebytočného mazu, ktorý zapríčiňuje upchávanie pórov a uhrov, zatiaľ čo antioxidanty ako výťažok z granátového jablka a v kombinácii so zložkami ageLOC, dodajú pokožke žiarivý, čistý a osviežený vzhľad.

Suchá pleť:

Ak máte suchú pleť, tak na to je špeciálne vyvinutý ďalší gél..Tento sa zameriava na to, aby dodal pleti dostatočnú hydratáciu, pričom zabraňuje napätosti, ktorá vzniká pri suchej pleti. Zložky v tomto aktivačnom čistiacom prípravku udržiavajú prirodzené hydratačné faktory pokožky a obsahuje rovnako ako aj ďalšie gély, zložky ageLOC, ktoré sa zameriavajú na mladistvo vyzerajúcu pleť. 


Pripájam samostatné linky, kde si môžete objednať pre vás vhodný špeciálny gél na ošetrenie :)

Verím, že vám tento článok pomohol a dodal potrebné informácie...

Prajem vám krásny deň a nech vaša pleť žiari ❤

Najnovšie články na blogu

Prečítajte si, čo je nové
 

Vrásky, jemné linky a pigmentové škvrny sú prejavy, ktoré nám s vekom na koži neúprosne pribúdajú. Aj keď sa snažíme zvaliť vinu na to, že sme zase o rok starší, tým hlavným vinníkom je tzv. fotoaging - poškodenie kože spôsobené slnečným žiarením. Fotostarnutie, ktoré je zodpovedné za 90 percent viditeľných zmien pokožky, je priamym výsledkom...

Chcete ma kontaktovať?