Vlasy - pár tipov ako na ne v lete i v zime

08.07.2018

Prichádza leto a s ním dooosť silné slnko. Hlavne ak sa chystáme niekam k moru na dovolenku, kde sa budeme vypekať celý deň. Slniečko okrem toho, že spôsobuje starnutie našej pokožky, dáva zabrať aj našim vlasom. Ja osobne sa počas leta zdržiavam hlavne v tieni. No nie stále sú vlasy chránené. Moje ,,hááro" keby vedelo rozprávať, tak vám to potvrdí :-D . Keďže môj drahý nechce ani počuť niečo o strihaní, tak vlásky potrebujú zvýšenú starostlivosť. Vyskúšala som toho už dosť, rôzne masky, výživy, šampóny.

Čo mi pomohlo? Na prvom mieste je vyživujúca maska RenuHair a k tomu hydratačný sprej, ktorému ja hovorím po domácky ,,napka". Krásne hydratuje a hlavne vlasy zachráni pred poškodením. Sprej na vlasy používam pravidelne, hlavne tu v Egypte, kde morská voda a slnko vlasy dosť ničia a pokožka doslova prahne po hydratácii. Mám ho stále so sebou v kabelke.

To isté platí aj v zimnom období, kedy sú vlasy dostávajú zabrať od vytápania, čiapok, dažďa, snehu...

Vlasy sú našou korunou krásy

Výborné na tomto spreji je, že ho môžem používať na celé telo, takže mi šetrí krémy, či už telové alebo pleťové a osvieži, keď to najviac potrebujem. Už počas tehotenstva som ho používala na celé telo, spolu s krémom Dermatic Effekts. Ja používam preventívne ageLoc-ové krémy na tvár a keďže si ich chcem trošku šetriť, tak hydratačný sprej mi k tomu dokonale pomôže.

Dokáže absorbovať veľké množstvo vody, je netoxický, neobsahuje farbivá a je bez vône.

Na čo je dobrý hydratačný sprej, ktorý držím v ruke na fotke?

  • Zlepšuje vlastnosť pokožky viazať vlhkosť
  • Zvyšuje úroveň hydratácie, takže pokožka sa cíti byť pružná a hladká a vlasy hodvábne lesklé
  • Pomáha chrániť pokožku pred vetrom, ktorý vysušuje
  • A čo je super, dá sa použiť aj na fixáciu make-upu

Najnovšie články na mojom blogu

Prečítajte si, čo je nové
 

Pokračujem v seriáli ,,Prečo som začala podnikať". Tento článok je mojou srdcovou záležitosťou. Je o Marianne, mojej veľmi dobrej priateľke, ktorá si prešla dosť ťažkým životom. V jej prípade naozaj platí: ,,Čo ťa nezabije, to ťa posilní". Je to silná žena, s dobrým srdcom. Po strednej škole sme sa dlho nevideli, avšak vďaka podnikaniu, ktorému sa...

Pokračujem v seriáli ,,Prečo som začala podnikať". Dnes to bude o Danke, ktorá žije v Nórsku so svojou rodinou. Predtým ako sa rozhodla pre život v tejto krajine, prešla si dosť zaujímavou cestou. Stále keď sa rozprávame, je to neskutočný zážitok. To čím si prešla, jej pády a vzostupy, odvaha ktorá ju neopúšťala, pred tým všetkým mám obrovský...

Chcete ma kontaktovať?