BIO-adaptívny make-up - výživa a ochrana pre našu pokožku

18.10.2021

Ak Ťa zaujal tento BIO- adaptívny make-up, napíš mi a ja Ti dám info ako sa k nemu dostaneš za čo najlepšiu cenu...Zakúpiť si ho budú mať možnosť len pár ľudí, tak ak chceš byť súčasťou uvádzania na trh tejto luxusnej novinky, dávam Ti tú možnosť. Dole je kontakt na mňa...

Zuzka Gabríková

Ak máš na mňa otázky alebo si objednať túto novinku či čokoľvek iné, píš mi priamo na FB


Vyber si svoj odtieň:

Odporúčam..

K tejto novinke, BIO-adaprívnemu make-upu odporúčam aj tieto maličkosti, ktoré obsahujú aj antioxidanty, čo znamená že našú pleť vyživujú a dodávajú jej šmrnc...o niečo nižšie nájdeš krátky popis k jednotlivým produktom


Pokiaľ ide o krycí prípravok na kruhy pod očami, chcete taký, ktorý dlho vydrží a ľahko sa nezotrie. Nu Colour Concealer je presne taký. Poskytuje dlhotrvajúcu bezchybnú pleť zakrytím tmavých kruhov pod očami a pomáha redukovať výskyt jemných línií a vrások.
Tento krycí prípravok je však výnimočnejší, než sa zdá na prvý pohľad. Jeho zloženie poskytuje širokú škálu výhod pre vašu pleť vďaka upokojujúcemu dotyku Aloe vera a antioxidačnej sile vitamínov A, C a E.

Možnosť troch odtieňov

Viacfarebné púdrové guľôčky sú ideálnym riešením pre všetky tóny pleti. Doprajte svojej pokožke okamžitú farbu s dotykom slnka. Tieto viacfarebné guľôčky sú kombináciou jedinečných teplých a svetlých odtieňov, ktoré vašej pleti dodajú farbu a nekonečný žiarivý vzhľad.

Obsahuje antioxidanty na ochranu pred voľnými radikálmi a podporuje zdravý vzhľad pleti.

Jedinečné zloženie produktu Nu Colour Finishing Powder pomáha vstrebávať prebytočnú mastnotu a znižovať lesk na tvári, čím zaisťuje jemnú a bezchybnú pleť bez pridania farby. Tento mimoriadne čistý púder je vhodný pre všetky typy a tóny pleti a je k dispozícii v jedinej farbe, ktorú kedy budete potrebovať - Invisible Matte.

Matné zakončenie

Dermatologicky testované

Jeden tón vhodný pre každý typ pleti

Chceš ma kontaktovať?