Trebiotika-Axis

26.02.2022AXIS™ TREBIOTIC

90% Hormónu šťastia sa tvorí v črevách

Črevo je náš druhý mozog a črevný mikrobióm ovplyvňuje nie len náš fyzický stav, ale i psychiku, pocity a emócie.


Črevo je naším druhým mozgom

Exkluzívny Microbiome Matrix™ podporuje optimálne zdravie čriev, imunitných funkcií, zdravie mozgu a celkovú pohodu.

Črevný mikrobiom je hlavnou bránou k zdraviu. 

Technológia Microbiome Matrix™ 3 v 1 je jedinečný komplex prebiotík, probiotík a postbiotík v jednom. Prebiotikum GOS pomáha prospešným črevným baktériám osídliť sa rýchlejšie a s väčšou hustotou. Probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje tri vedecky vybrané kmene baktérií odolných voči kyselinám, ktoré preukázateľne podporujú diverzitu mikrobiómu, imunity zdravia ,zdravia mozgu a kognitívnych funkcií. EpiCor® GI+ - celozrnná fermentovaná zložka podporuje zdravú výstelku čriev pre optimálne vstrebávanie mikroživín a celkovú pohodu.

Axis TreBiotic využíva inovatívny systém dodávania perličiek pričom nie je potrebné prehĺtať žiadne pilulky.

Jedinečný komplex prebiotík, probiotík a postbiotík v jednom

Axis TreBiotic využíva inovatívny systém dodávania perličiek a nie je potrebné prehĺtať žiadne pilulky.

Prebiotikum GOS pomáha prospešným črevným baktériám osídliť sa rýchlejšie a s väčšou hustotou

 Probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vedecky vybrané kmene baktérií odolných voči kyselinám, ktoré preukázateľne podporujú diverzitu mikrobiómu, imunity zdravia a zdravia mozgu a kognitívnych funkcí

EpiCor® GI+ - celozrnná fermentovaná zložka podporuje zdravú výstelku čriev pre optimálne vstrebávanie mikroživín a celkovú pohodu.

Jedinečný komplex prebiotík, probiotík a postbiotík v jednom

Nerovnováha bakteriálnej črevnej mikroflóry môže mať za následok i to, že aj napriek kvalitným vitamínom a doplnkom stravy, ich účinok veľmi nepociťujete, pretože sa vám z čriev nevstrebávajú do krvného obehu. Faktom je, že stovky biliónov mikrobiálnych "votrelcov" v črevách, sú pre naše prežitie mimoriadne dôležité. Máme ich v tele 10x toľko, čo našich buniek. Vedci študujúci ľudský mikrobióm zistili, že si ľudia so svojimi črevnými mikrobiónmi vytvárajú väzbu umožňujúci život . Takisto aj ľudské gény ovplyvňujú genetiku mikrobiómu a gény mikrobiómu regulujú na gény v našich bunkách (Bruce Lipton, Biológia viery, str.45). Znižujúca sa rozmanitosť ľudského mikrobiómu vedie k tomu, že sa zvyšuje náchylnosť k chronickým onemocneniam od alergií, astmy až k diabetes a obezite.

Črevá sú hlavným orgánom imunitného systému, zaisťujúci absorbciu vitamínov, minerálov a živín. Bránia presakovaniu toxínov do krvi, produkujú hormóny a zaisťujú hormonálny balanc,čiže rovnováhu. Zdravá črevná mikroflóra sa nám odvďačí lepším trávením, silnejšou imunitou, ľahším chudnutím, lepšou náladou, väčšou energiou, minimalizáciou zápalov v tele, hormonálnou rovnováhou ,zmiznutím vyrážok a kožných ťažkostí, zvýšenou vstrebateľnosťou výživových doplnkov, stabilizovanou hladinou cholesterolu a množstvom ďalšieho .......

Kliknite dole na odkaz a prepojte sa priamo so mnou. Stačí mi napísať, že sa chcete pridať na VIP list a ja vám prepošlem odkaz s 10€, ktorým si ponížite cenu trebiotík a aj ďalšieho sortimentu. 

HESLO: VIP LISTČo odporúčam pridať k trebiotikám:

Jedinečný komplex vlákniny s vitamínmi a probiotickým kmeňom pomôže získať až 24% doporučenej dávky vlákniny na dennú porciu.

  • Jednoduchý a ľahký spôsob, ako zostať na vrchole svojho príjmu vlákniny.
  • Podporuje zdravý tráviaci systém, zdravie čriev a odstraňovanie odpadu,
  • Podporuje funkciu črevného traktu, zdravie hrubého čreva, tráviaceho traktu a pocity pohody
  • Pomáha udržiavať normálnu a zdravú hladinu cholesterolu
  • Pomáha menej hladovať medzi jedlami
  • Zmes vlákniny obsahuje Psyllium Husk, celulózu a guarovú gumu.
  • Formula taktiež obsahuje inulín a Bacillus subtilis, ktorý je známy ako pôvodné probiotikum, ktoré veľmi dobre odolává kyslému žalúdočnému prostrediu
  • Bezlepkový

Viac o vláknine sa prečítate v tomto článku

Som slobodná žena, mama malej Evky a milovníčka všetkého čo dobre chutí. Milujem cestovanie a spoznávanie skvelých ľudí...Ak sa chceš so mnou skontaktovať, stačí kliknuť sem a napíšeme si..