Transformácia 2024/Idem do seba

02.04.2023

Čo je to BTS?

Body Transformation System

Dvaja ľudia s rovnakou výškou a hmotnosťou môžu mať dve naprosto odlišné postavy. Zloženie tela ako vieme je pomer tuku a svalov. Tu však nejde až tak o to, koľko nám váha ukáže kilogramov, ale základ aká je je kompozícia nášho tela a hlavne to, AKO SA CÍTIME.

Body Transformation System je exkluzívna kolekcia vedecky navrhnutých produktov s extraktom z korena palistov púpavy, ktoré podporujú zdravé trávenie, normálny metabolizmus tukov, rýchlosť metabolizmu v kľudovom režime a zároveň podporuje celkovo zdravie a kondíciu.

Výsledky BTS

Popis jednotlivých produktov, ktoré sú súčasťou BTS programu

Trim - základ BTS programu

prvý na svete ako kombinácia 2 technologií , ktorá bráni ukladaniu tuku, zniženie tvorby tukových buniek, zlepšenie svalového tonusu a obnovenie mladistvej pokožky. Technológia CLA - pre urýchlenie redukcie tuku - konjugovaná kys.linolová rastlinného pôvodu podporuje metabolizmus a predovšetkým pomáha blokovať prechod tuku z krvného riečiska do tukových buniek

Technológia Collagen/HA Matrix® Technology pre zlepšenie svalového tonusu, obnovu mladistvej pokožky a podporu kondície kĺbov a svalov. Táto patentovaná technológia doplňuje hladiny kolagénu a HA (kys.hyaluronové) vo vysoko vstrebateľnej formě.

 • Podporuje metabolizmus tukov
 • Zabraňuje ukladaniu bunečného tuku
 • Podporuje redukciu tukových buniek
 • Zlepšuje svalový tonus
 • Obnovuje mladistvú pleť
 • Podporuje zdravie kĺbov, svalov a spojivového tkaniva
 • Podporuje zdravé vlasy, nechty, ďasná a oči
 • Nula cukru
 • Obsahuje Collagen/HA Matrix Technology
 • 1 lyžička (15ml) denne
 • Niekoľko lahodných príchutí - čokoláda, vanilka, kokos s limetkou, mango

Ignite - vegánska receptúra so zmesou citrusových extraktov

Sinetrol® Xpur - zmes obsahujúca výtažky z pomarančov, grapefruitov a guarany - semeno guarany prispieva k normálnemu metabolizmu tukov a riadenie hmotnosti. Obsahuje prírodný kofeín pre koncentráciu a bdelosť a výtažok Camellia sinensis podporuje kľudovú rýchlosť metabolizmu a výdaj energie, chróm a vit.C prispievajú k normálnej funkcii metabolizmu makroživín, energie a k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.


ACTIVATE 

3-denná očista určená k naštartovaniu tráviaceho systému, extrakt z koreňa zázvoru a výtažky z listov a koreňa púpavy prispievajú k normálnemu tráveniu, extrakt zo semien ostropestrec prispieva k normálnej funkcii pečene, obsahuje šupky semien psyllia, rebarboru čínsku, ostropestrec mariánsky, púpavu a aloe vera, užívá sa 3 dni v mesiaci pre naštartovanie tráviaceho traktu, prírodné zložky poskytujú jemný čistiaci účinok, bez cukru, vegánske a bez GMO/genetiky modifikovaný organizmus


FIBER / VLÁKNINA

 jedinečný komplex vlákniny s vitamínami a probiotickým kmeňom pomôže získať až 24% vlákniny, podporuje zdravý tráviaci systém, zdravie čriev, pomáha obmedziť pocity hladu medzi jedlom a udržiavať normálnu hladinu cholesterolu, zmes vlákniny obsahuje šupky semien psyllia, celulózu a guarovú gumu, inulín a probiotikum Bacillus subtilis, podporuje peristaltiku čriev, slúží i ako prebiotikum, tedy ako potrava pre priaznivú mikroflóru čreva, viaže na sebe nežiadúce a toxické látky vznikajúce pri trávení a celkovo telo detoxikuje.
Cena BTS je 157,20 €

Presnejšie je to 158,50 € na českom trhu a 157,20,- € na slovenskom trhu, ale vo video návode uvidíte, ako môžete vďaka promo kódu znížiť cenu na 147€.

K tomu ako bonus:

Online mentoring, inšpirácie a tipy v oblastiach
Telo - Myseľ - Duša v skupine Kolagénový Matrix® a možnosť byť v losovaní o hodnotné ceny.

Video návod ako si zakúpiť BTS program

AK vám nejde spustiť videonávod, napíšte mi a ja vám pošlem link :) 

Kliknite na odkaz s PROMO KÓDOM, ktorý automaticky vygeneruje zľavu 10€

Kliknite si na stiahnutie video návodu a postupujte presne podľa krokov. Video je vytvorené pre český trh, takže ak nakupujete na Slovensku, zvoľte si Slovensko, ak bývate v Anglicku, tak zase túto krajinu. Výhoda tohto eshopu je, že môžete nakupovať v kdekoľvek vo svete a tak si dopriať tento výnimočný kolagénový sortiment.

Týmto prihlásením získavate zároveň TRI ZLATÉ KÓDY každý v hodnote 20€, ktorý môžete darovať  svojim najbližším. Veľmi dobre si premyslite, komu tie kódy darujete :) Ak si každý nakúpi nad 99€, tak vám sa za to vráti na ďalší mesiac za každého 20bodov. Tzn 3x20 - 60 € na poníženie vášho ďalšieho nákupu. 

Ďalšie detaily k tomuto nájdete v skupine kolagénový matrix

Upozorňujem, že BTS program nie je žiadna diéta. Je to riadenie hmotnostnosti, zameranie sa na zlepšenie metabolizmu, celkové ozdravenie. Vďaka tomu, že telo začne správne pracovať, tak sa docieli aj želané zhodenie kíl i pribratie svalstva. Je to jediný program svojho druhu, ktorý sa zameriava na riadenie hmotnosti/ čo nie je len chudnutie/ a tvorbu svalstva ...

Čo odporúčam

TREBIOTIKA 

Exkluzívna Microbiome Matrix™ v podobe perličiek, podporuje optimálne zdravie čriev, imunitné funkcie a celkovú pohodu, podporuje integritu črevnej bariéry, obsahuje 3 zložky zabezpečujúce komplexnú starostlivosť o náš črevný mikrobióm -

1. PREbiotikum GOS ako potrava prospešným baktériám 

2. PRObiotický komplex NeuroFlora™ 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolné vůči kyselinám, které podporují diverzitu mikrobiomu 

3. POSTbiotikum EpiCor® GI+ - celozrnný fermentát podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin, 10 miliard buněk na porci v době výroby, bez GMO, vegetariánské, bez cukru, bez lepku

Ak si chcete objednať, a zvládnete to bez mojej pomoci, kliknite na ktorýkoľvek link pod obrázkami  a ten vás prehodí priamo na jednotlivé balíčky. 

Kto ide prvýkrát nakupovať, tak nezabudnite si spraviť prihlásenie, vďaka ktorému získavate 10€ kupón a ďalšie výhody, ktoré ponúka eshop. O všetkých výhodách sa dozviete v skupine kolagénový matrix.Som slobodná žena, mama malej Evky a milovníčka všetkého čo dobre chutí. Milujem cestovanie a spoznávanie skvelých ľudí...Ak sa chceš so mnou skontaktovať, stačí kliknuť sem a napíšeme si..