Ako získať LumiSpa čo najvýhodnejšie

Ako si zabezpečiť LumiSpa výhodne aj s 2 ročnou zárukou?

Tato patentovaná technologie, která láme světové rekordy využívá silikonové hlavice obsahující stříbro, které rotují v obou směrech a má celkem 7 patentů. Patentovaná technologie Mikropulzní oscilace rozvibruje buňky ve frekvenci, při které produkují proteiny tak, jako když jsme byli děti.

Lumi Spa

Dôkladne čistí pleť

Zanecháva ju sviežu

Rozžiaruje pleť a dodáva jej mladistvý vzhľad

Používa sa 2x denne



Technológia LumiSpa


Viete si predstaviť mat dokonalo vyčistenú pleť od make-upu a všetkých nečistôt za dve minúty? Tak tu sa dozviete, ako na to..Najprv vám napíšem niečo o technológii, ktorá to dokáže.

LumiSpa

Je to prístroj pre rýchle, jednoduché a hlavne zdravé ošetrenie pleti. Je to novinka na trhu, ktorú testujem už nejaký čas.

V tomto článku sa vám pokúsim priblížiť túto šikovnú mašinku, ktorá neslúži len na odlíčenie pleti...predstavím vám ako funguje, ako a prečo používať prístroj LumiSpa, ktorý bude za malú chvíľu v každej domácnosti zdobiť kúpeľňu nielen dám, ale aj pánov...

Takže poďme na to, čo dokáže LumiSPa

Je to prístroj, ktorý je určený pre tých, ktorí sa pravidelné starajú o svoju pleť a aj pre takých ako som ja, ktorí potrebujú na svoje odlíčenie minimum času. Samotné ošetrenie pleti s LumiSpa trvá 2 minúty, čo je naozaj skvelé a to je to, čo ma najviac oslovilo a presvedčilo, prečo si vôbec zaobstarať tento prístroj.

Sedem základných prínosov pre pleť :

 1. odstráni make-up
 2. hĺbkovo čistí póry a uzatvára ich
 3. spraví jemný peeling a pleť vyhladí - bez poškodenia povrchu pleti
 4. rozžiari pleť a zvýši jej odolnosť a objem
 5. tonizuje
 6. hydratuje
 7. omladzuje, pôsobením na gény


 8. 1. pokus ukazuje patentovanou technologii Mikropulzní oscilace, která rozvibruje buňky tak, že začnou produkovat proteiny jako za mlada:

  https://www.youtube.com/watch?v=hohQekA_o10

  2. pokus ukazuje dokonalé vyčištění našich pórů:

  https://www.youtube.com/watch?v=5t70HmchaoY

  3. pokus ukazuje, jak je Lumi Spa šetrný k naší kůži oproti jiným čistícím kartáčkům, které způsobují mikro-úrazy:

  https://youtu.be/v-hcUZ_h-c8

LumiSpa je vodeoodolný a môže sa používať aj v sprche. Je to ručný nabíjateľný prístroj, ktorý sa používa spolu s gélmi - čistiacimi prípravkami, ktoré obsahujú zmes zložiek ageLOC./proti starnutiu/ Tieto čistiace gély, ktoré sú špeciálne navrhnuté k tomuto prístroju sú tri. Pre suchú pleť, normálnu/ zmiešanú, mastnú. Od 26. novembra sú na Európskom trhu dostupné aj dva nové gély na ošetrenie. Jeden na aknóznu pleť a druhý na citlivú pleť. Takže na výber má každý. O týchto géloch si môžete prečítať v ďalšom článkou, kde podrobne opisujem ich účinky...

Silikónové hlavice sú k prístroju na výber dve - jedna je ,,normálna" a druhá hrubá. Normálnu väčšinou používame my ženy, keďže máme jemnejšiu pleť a pre pánov je určená tá hrubšia hlavica. No záleží na každom ,akú si hlavicu vyberie a čo je skvelé, môžete mať aj obe, pretože hlavica je vymeniteľná. Obe hlavice sú jemné, majú neabrazívny silikónový povrch a sú aj hygienické, pretože sú ľahko umývateľné, nie ako hlavice so štetinami, ktoré sa na trhu bežne predávajú. Silikónové hlavice pomáhajú jemne odstraňovať nečistoty z vonkajšieho životného prostredia a make-up.

Po očistení tváre s LumiSpa

Prístroj má 7 patentov. Len 4 patenty má za mikro-oscilačný pohyb a silikónovú hlavicu. Silikónová hlavica obsahujúce striebro, rotuje v oboch smeroch. Patentovaná technológia Mikropulzná oscilacia rozvibruje bunky vo frekvencii, pri ktorej sa produkujú proteíny tak, ako keď sme boli deti. A kto by nechcel pleť, ako keď bol bábätko?

Pár dôvodov, prečo pravidelne používať prístroj LumiSpa :

 • už po prvom použití LumiSpa bola moja pleť na dotyk jemnejšia a hladšia.
 • pleť je žiarivejšia a krásne sa napne
 • čo je skvelé, tak podporuje a stimuluje všetky dôležité procesy v pleti, od mikrocirkulácie krvi, svalového tonusu i obnovovania KOLAGÉNU. Čo znamená, že naša pleť si sama začne znovu tvoriť vlastný kolagén v pleti - ako keď sme boli deti
 • posilňuje hydratáciu a tú potrebujeme všetky bez ohľadu na vek, typ pleti a jej stav
 • pleť je jemnejšia, hladšia, zdravšie vyzerajúca

Musí sa používať daný čistiaci gél k LumiSpa?

Ako každý, aj ja som sa nad tým zamyslela a napadlo ma hneď, že môžem používať s LumiSpa aj iné gély či čistiace produkty. Čistiaci gél je súčasťou balíčka, spolu aj s jednou hlavicou. Tým, že je to kvalitný a účinný produkt, na jeho použitie potrebujete len trochu gélu asi veľkosti hrášku.Špeciálne vyvinutý gél je spolu s prístrojom ako puzzle. Krásne do seba ,,zapadajú" a spolu dokážu s našou pleťou divy.

Ja osobne používam gél tým spôsobom, že si ho aplikujem priamo na navlhčenú hlavicu a rozotriem na vlhkú pleť. Tak sa mi nestane, že niečo z prípravku pôjde mimo, alebo ostane na rukách pri nanášaní. Gél vydrží približne dva mesiace pri pravidlenom používaní a určite by som ho nemenila za nič iné, už len pre jeho prínosy.

ABY TO CELÉ FUNGOVALO, JE POTREBNÉ POUŽÍVAŤ ČISTIACU HLAVICU AJ S TÝMTO GÉLOM. SPOLOČNOSŤ, KTORÁ VYVINULA TÚTO TECHNOLÓGIU NA TOM ROBILA 4 ROKY, ABY TO MALO ŽIADANÝ EFEKT. TENTO EFEKT SA DOSTAVUJE V SPOJENÍ HLAVICE, MIKROOSCILAČNÉHO POHYBU, RÝCHLOSTI A ŠPECIÁLNE VYVINUTÉHO GÉLU