Aká zábava v Egypte na teba čaká?

01.07.2018

- Safari v púšti. Je to emocionálny adrenalínový zážitok, ktorý rozhodne musíte vyskúšať...Po super jazde na štvorkolkách púštnych motokárach, džípe a ťavách vám dobre padne chutné jedlo a večerný kultúrny program... brušná tanečnica, fakír, tancujúci derviš a vodná fajka-šiša s voňavým ovocným tabakom k tomu.

- Výlet na lodi. Jedinečný pohľad do podmorského korálového sveta môžete vidieť pri šnorchlovaní na dvoch zastávkach pri čarovných korálových útesoch... budete mať pocit,že ste naozaj súčasťou tejto nádhernej modrej ríše... Zastávka na ostrove Giftun, je výborným relaxom, pretože jeho biele pláže a priezračne čistá voda, sú nádherné, ako ktorýkoľvek Karibský ostrov. Lodná kuchyňa sa o vás výborne postará a hladní určite nebudete...


- Potápanie. Ak Vám šnorchlovanie nestačí, máme niečo aj pre potápačov. Je to cesta loďou s dvoma ponormi a s jedlom, kde si môžete užiť podmorský svet naplno.


- Exkurzia po meste Hurghada. Kto bude chcieť vidieť Hurghadu, určite Vás poteší výlet, na ktorom vás budeme sprevádzať. Uvidíte Staré mesto,Veľkú mešitu, Kresťanský koptský chrám, zeleninový a rybací trh, fabriku, resp.manufaktúru na výrobu rastlinných olejov a ďalšie exotické miesta, ktoré stojí za to navštíviť. Ak dostanete chuť na nejakú fajnovú rybaciu špecialitu, máte možnosť ju ochutnať v najpopulárnejšej miestnej rybacej reštaurácii.


- Delfinárium. Tu uvidíte predstavenie cvičených delfínov ,tuleňov alebo uvidíte aj cvičiť napríklad mrožov brušáky. S delfínmi si môžete aj spolu v bazéne zaplávať, je to však za extra poplatok.


- Fakultatívne výlety k starovekým egyptským pamiatkám sprostredkujeme na požiadanie

Pokiaľ si nič z toho nevyberiete, môžete v pohode preleňošiť celý deň na pláži a nikoho do to nič !!!Ak prídeš do Hurghady a budeš chcieť zažiť tieto pekné výlety,tak mi napíš tu