Ubytovanie priamo pri mori

Apartmán s výhľadom na more

Tento apartmán je vhodný pre dvoch,alebo troch dospelých či štvorčlennú rodinu. Nachádza sa v areáli novootvoreného hotela, ktorý sa pýši krásnou lagúnou a výbornou kuchyňou. 


Apartmán  je príjemne zariadený, so všetkým potrebným zariadením. Na vašu dovolenku si nemusíte nič brať, všetko máte k dispozícii, cez ručníky, fén na vlasy, žehličku, či aj možnosť prania, ktoré vám zabezpečíme. Pre vaše pohodlie je pred apartmánom nainštalovaný aj  filter na vodu, čiže do apartmánu sa dostáva očistená voda, ktorá nie je pitná,ale je vhodná na umývanie zubov. Pitná voda je k dispozícii v 5 L fľašiach . Plne zariadená kuchynka vám dáva možnosť sa samostatne stravovať, avšak apartmán je súčasťou  hotela, kde môžete využiť all inclusive,kde  máte na výber : s alkoholom alebo bez . 

K apartmánu patrí aj veľký balkón , kde môžete tráviť príjemné chvíle. Hneď pod ním je jeden z troch bazénov, na ktorý sa dostanete cez recepciu hotela.

Ďalšie fotografie a popis k tomuto apartmánu nájdete tu: 

Každý z naších hostí má voľný vstup do všetkých bazénov. Jeden bazén je v zimnom období vyhrievaný a jeho teplota dosahuje až príjemných 27 stupňov.

Pláž,lehátka ,slnečníky  a animátori sú k dispozícii zdarma


Strava v hoteli vychádza na jednu dospelú osobu

- all inclusive s alkoholom 23 € / osoba /deň

- all inclusive bez alkoholu  20 €/ osoba / deň

Strava pre deti 

- od 0-3.99 rokov all inclusive zdarma.

- od 4 -11.99 rokov all inclusive 10 euro /osoba /deň

Hotel dáva za doplatok možnosť využívat aj fínsku a parnú saunu, vírivku-Jacuzi,turecké kúpele, masáže, posilovňu, kaderníctvo, manikúru a pedikúru 

Hotel v ktorom máme apartmán, sa nachádza na veľmi obľúbenej promenáde El Mamša kde sa nachádza veľa obchodov so suvenírmi, reštaurácie a kaviarne. Hneď oproti hotelu je lekáreň, dvoje potraviny a päť minút chodze sú  príjemné reštaurácie :arabská,japonská  a thajská . Prostredie je čisté, príjemné. Ideálne na relax.

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte 

Zuzana a Vlado

Ďalšie apartmány si môžete pozrieť v tejto časti   Apartmány pri mori na prenájom

Chcete nás kontaktovať?