Transformácia 2022/Idem do seba

06.01.2022

Čo je to BTS?

Body Transformation System

Dvaja ľudia s rovnakou výškou a hmotnosťou môžu mať dve naprosto odlišné postavy. Zloženie tela ako vieme je pomer tuku a svalov. Tu však nejde až tak o to, koľko nám váha ukáže kilogramov, ale základ aká je je kompozícia nášho tela a hlavne to, AKO SA CÍTIME.

Body Transformation System je exkluzívna kolekcia vedecky navrhnutých produktov s extraktom z korena palistov púpavy, ktoré podporujú zdravé trávenie, normálny metabolizmus tukov, rýchlosť metabolizmu v kľudovom režime a zároveň podporuje celkovo zdravie a kondíciu.

,,IDEM DO TOHO"

Výsledky BTS

Transformácia ,,Idem do toho" 2022


je iniciatívny program pre podporu všetkých, ktorí chcú ísť do seba a cítiť sa skvelo vo svojom tele a dopriať si čisté produkty ako pomocníkov na svojej ceste Transformácie.

Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí máte chuť dostať sa do formy (fyzicky, mentálne, duševne) alebo pokiaľ už tak činíte, tak pokračovať v spojitosti s týmto programom a byť i súčasťou celoročného losovania o hodnotné ceny.


PRVÉ LOSOVANIE PREBEHNE

4.4.2022


PRVÁ CENA

400 EUR/ 

10 000Kč

DRUHÁ CENA

Produkty podľa vlastného výberu v hodnote 150€

TRETIA CENA

Produkty podľa vlastného výberu v hodnote 100€


Ako byť toho súčasťou

Krok číslo 1: Doprajte si program BTS - Body Transformation System

Skladá sa z troch produktov a nižšie si k tomu môžete naštudovať viac.
Tento jedinečný program svojmu telu doprajte alespoň na 3 mesiace a vtedy budete v losovaní po celý rok.
Pokiaľ by ste nevyhrali v prvom losovaní, budete losovaní v ďalšom.
Kto bude mať fotku PRED a PO, ide do losovania 10 krát.
V podstate je losovanie iba benefit a milá vsuvka, aby to bola väčšia zábava a pro niekoho i motivácia, ale pointou je dopriať sebe, svojmu telu kvalitných pomocníkov na ceste transformácie a nasledovať skupinu Kolagénový Matrix pre zdieľanie principov ohľadom nastavenia mysle, celkovej starostlivosti o seba z ďalších úhlov pohľadu, tréningy, rituály atď... celé prepojenie Telo - Myseľ - Duša... samozrejme, pokiaľ je vám to blízke.

Keby niekdo zistil v rámci prvého mesiaca, že to nie je jeho cesta, nič se nedeje a samozrejme nie je povinnosť pokračovať.

Krok číslo 2: Užívať si to a nedržať žiadnu hladovku, ani typickú diétu 


3-denná očista určená k naštartovaniu tráviaceho systému s koreňom zázvoru, ktorý prispieva k normálnej funkci trávenia.

Obsahuje šupiny semien psyllie, rebarboru čínsku, ostropestrec mariánsky, púpavu a aloe vera. Bez cukru, vegánske a bez GMO

TRIM - 15ml lyžica denne (príchute: čokoláda, kokos, mango, vanilka)

Prvé na svete, ako kombinácia 2 technológií , ktorá bráni ukladaniu tuku, zníženie  tvorby tukových buniek, zlepšenie svalového tonusu a obnovenie mladistvej pokožky.


Ignite - 2 krát denne 2 tobolky s jedlom

Ignite je vyrobené zo zmesi citrusových extraktov a guarany,
plus l-karnitinu a rastlinného kofeínu. Podporuje normálnu funkciu metabolismu tukov v tele a dalšie benefity, viac info viď. informačné letáčiky


Cena BTS je 157,20 €

Presnejšie je to 158,50 € na českom trhu a 157,20,- € na slovenskom trhu, ale vo video návode uvidíte, ako môžete vďaka promo kódu znížiť cenu na 147€.

K tomu ako bonus:

Online mentoring, inšpirácie a tipy v oblastiach
Telo - Myseľ - Duša v skupine Kolagénový Matrix® a možnosť byť v losovaní o hodnotné ceny.

Video návod ako si zakúpiť BTS program

Kliknite na odkaz s PROMO KÓDOM, ktorý automaticky vygeneruje zľavu 10€

Toľko iba pár základných bodov o dodávateľovi, ktorý má okrem iného v e-shope vysoko kvalitný kolagén s kyselinou hyalurónovou . Viac info nájdete v Kolagénovom Matrixe® ,kde bude aj  zhrnutie základných benefitov produktov tvoriacich BTS.

Som slobodná žena, mama malej Evky a milovníčka všetkého čo dobre chutí. Milujem cestovanie a spoznávanie skvelých ľudí...Ak sa chceš so mnou skontaktovať, stačí kliknuť sem a napíšeme si..