Ako na plné pery?...

08.07.2018

Vedeli ste, že už naše babičky na vrásky a pevnosť pier používali vaječný bielok? Avšak jeho účinky boli krátkodobé...hmmm, to mi príde dosť zaujímavé. Dnešné ženy, rovnako ako naše babičky, hľadajú možnosti ako sa vyhnúť vráskam na perách. Hľadajú prirodzenú cestu k vytvarovaniu a spevneniu pier. Hlavne staršie dámy, potrebujú zvýrazniť kontúry, spevniť pery a udržať ich pigmentáciu.

Na trh prichádza novinka, na ktorú sa ja osobne veľmi teším. Balzam na pery, ktorý prirodzenou cestou naše pery spevní, zväčší, hydratuje, udrží ich pigmentáciu a zjemní... Ako je to možné? Tento balzam obsahuje špeciálnu technológiu pre zväčšenie pier prírodnými peptidami. Stimuluje vlastnú tvorbu kolagénu. Udržiava pery dostatočne hydratované a má krásny jemný ružovkastý odtieň.

Výhody balzamu :

- je to zamatový, ľahký balzam s ružovkastou farbou, ktorý zanechá na perách jemný lesk

- cieľom balzamu je zväčšiť, spevniť, konturovať a udržať pigmentáciu pier prírodnými peptidami

- balzam obsahuje špeciálne bylinné produkty a esenciálne oleje

- ošetrí vysušené, popraskané pery a kútiky

- obsahuje ricinový olej, ktorý zabezpečí dostatočnú hydratáciu, mentol na príjemný chladivý efekt, vitamín E a ďalšie dobré veci

Pár užitočných informácií o naších perách:

- naše pery majú málo mazových žliaz, sú citlivé na zníženú vlhkosť. Zlé poveternostné podmienky spôsobujú to, že sa ľahko vysušia a ľahko popraskajú

- pery nám lemujú ústa a sú dôležitou súčasťou našej tváre. Ako prvé si ich každý všimne a pri rozhovore sú sledované

- a čo naše pery dokážu? dokážu zvádzať, usmievať sa, prejavovať zlú náladu, či vzrušujúco zvádzať :-) 

Ako často mám používať balzam na pery?

Balzam používajte 2 x ideálne až 3x do dňa alebo podľa vlastnej potreby. Používa sa buď samostatne, čo ocenia dámy, ktoré sa veľmi nelíčia a majú rady jemné líčenie alebo sa môže použiť aj ako podklad pod rúž. 

Pár výsledkov. Dámy si naniesli balzam na jednu polovičku pier..viac pošlem osobne v správe :) 

Chceš ma kontaktovať?