Originálne darčeky

14.12.2020

Patríš aj ty medzi tých, ktorí si nechávajú nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu? Prípadne ešte rozmýšľaš medzi maličkosťami, ktoré by ešte potešili tvojich najbližších? V tomto blogu nájdeš odo mňa pár tipov, ktoré ti môžu pomôcť. Verím, že tento môj výber poteší nielen teba, ale aj tvojich najbližších. 

Dobrá kniha, určite poteší každého. Toto je výsledok môjho muža, s ktorým sme šesť rokov žili v Egypte. Je to srandovno-dokumentárno-náučný žáner a knihu nájdete na tomto linku..


Relax v kvalitnom štúdiu. Ak ste z východného Slovenska ,či dokonca z mesta Humenné, alebo jeho okolia, môžete urobiť radosť svojim blízkym darčekovým poukazom v novootvorenom Štúdiu zdravia a krásy Zuzana Humenné. Okrem iných služieb tu môžete využiť neinvazívnu liposukciu laserom, či meranie zdravia biofotonickým skenerom. Viac o štúdiu a o tom čo si v ňom môžete dopriať, si pozrite v tomto linku.


Ak radi cvičíte, staráte sa o svoju formu, chcete zvýšiť svalovú hmotu, či udržať si ju, tak na to sú výborné proteínové šejky. Určite mnohí máte svoje obľúbené, avšak ja by som vám touto cestou chcela odporúčiť tento vegánsky proteínový šejk, ktorý je buď čokoládový alebo vanilkový. Čo je na ňom výnimočné je to, že tento proteín pomôže ľuďom, ktorí trpia na ochorenie leukodystrofia, čo je skupina zriedkavých genetických chorôb, ktoré ničia centrálny nervový systém u detí aj dospelých. O tomto projekte si môžete prečítať v tomto článku V shake - proteínový kokteil pre celú planétu 


Ak chcete pomôcť ľuďom v núdzi, môžete darovať výživné kaše deťom v africkej krajine Malawi


VitaMeal je vysoko výživné jedlo, ktoré pripravili odborníci spoločnosti Pharmanex® a svetovo renomovaní špecialisti, aby vytvorili pokrm zameraný na potreby podvyživených detí. Každé balenie VitaMeal obsahuje 30 detských porcií jedla. Váš príspevok zmení životy veľkého počtu detí, detí, ktoré vôbec neočakávali, že budú mať čo jesť. Viac o tomto výnimočnom projekte si môžete prečítať v tomto článku Projekt s veľkým srdcom


Najnovšie články na blogu

Prečítajte si, čo je nové
 

Tento koláčik patrí medzi úplne že najjednoduchšie recepty, na aké som kedy narazila. Je krásne vláčny, chutný, jednoduchý a hlavne, každému chutil..

Milujem sladké, ale keďže som zistila, že s čokoládou nie je moja pleť kamarátka, tak som hľadala iné varianty. Už asi pred dvoma rokmi mi kamarátka priniesla sem do Egypta kokosovú múku. Absolútne som netušila, že čo s tým. Prešla som asi milión stránok so zdravými i ,,nezdravými" receptami a nikde nič. Kamoši nám asi pred mesiacom priniesli...

V miske si zmiešaj rozdrvené sušienky/ prípadne medovníčky, ak máš doma ako ja / s roztopeným maslom. Vysyp do tortovej formy a lyžicou rovnomerne poutláčaj na dno a boky formy. Vlož do rúry a daj korpus piecť na 15 minút pri 170 °C.


Chcete ma kontaktovať?