Môj malý zázrak na dokonalé odlíčenie pleti

18.08.2018

Najprv vám napíšem čo to je ten prístoj LumiSpa, ktorý na Vás vyskakuje na všetkých sociálnych sieťach. Je to prístroj pre rýchle, jednoduché a hlavne zdravé ošetrenie pleti. Je to novinka na trhu, ktorú testujem už nejaký čas. 

V tomto článku sa vám pokúsim priblížiť túto šikovnú mašinku, ktorá neslúži len na odlíčenie pleti...predstavím vám ako funguje, ako a prečo používať prístroj LumiSpa, ktorý bude za malú chvíľu v každej domácnosti zdobiť kúpeľňu nielen dám, ale aj pánov...

Takže poďme na to, čo dokáže LumiSPa 

Je to prístroj, ktorý je určený pre tých, ktorí sa pravidelné starajú o svoju pleť a aj pre takých ako som ja, ktorí potrebujú na svoje odlíčenie minimum času. Samotné ošetrenie pleti s LumiSpa trvá 2 minúty, čo je naozaj skvelé a to je to, čo ma najviac oslovilo a presvedčilo, prečo si vôbec zaobstarať tento prístroj.  

Sedem základných prínosov pre pleť :

 1. odstráni make-up 
 2. hĺbkovo čistí póry a uzatvára ich
 3. spraví jemný peeling a pleť vyhladí - bez poškodenia povrchu pleti
 4. rozžiari pleť a zvýši jej odolnosť a objem 
 5. tonizuje 
 6. hydratuje 
 7. omladzuje, pôsobením na gény

LumiSpa je vodeoodolný a môže sa používať aj v sprche. Je to ručný nabíjateľný prístroj, ktorý sa používa spolu s gélmi - čistiacimi prípravkami, ktoré obsahujú zmes zložiek ageLOC./proti starnutiu/ Tieto čistiace gély, ktoré sú špeciálne navrhnuté k tomuto prístroju sú tri. Pre suchú pleť, normálnu/ zmiešanú, mastnú. Od 26. novembra sú na Európskom trhu dostupné aj dva nové gély na ošetrenie. Jeden na aknóznu pleť a druhý na citlivú pleť. Takže na výber má každý. O týchto géloch si môžete prečítať v ďalšom článkou, kde podrobne opisujem ich účinky...

Jing a jang v šikovnom odličovaní pleti...Silikónové hlavice sú k prístroju na výber dve - jedna je ,,normálna" a druhá hrubá. Normálnu väčšinou používame my ženy, keďže máme jemnejšiu pleť a pre pánov je určená tá hrubšia hlavica. No záleží na každom ,akú si hlavicu vyberie a čo je skvelé, môžete mať aj obe, pretože hlavica je vymeniteľná. Obe hlavice sú jemné, majú neabrazívny silikónový povrch a  sú aj hygienické, pretože sú ľahko umývateľné, nie ako hlavice so štetinami, ktoré sa na trhu bežne predávajú. Silikónové hlavice pomáhajú jemne odstraňovať nečistoty z vonkajšieho životného prostredia a make-up.

Po očistení tváre s LumiSpa
Po očistení tváre s LumiSpa

Prístroj má 7 patentov. Len 4 patenty má za mikro-oscilačný pohyb a silikónovú hlavicu. Silikónová hlavica obsahujúce striebro, rotuje v oboch smeroch. Patentovaná technológia Mikropulzná oscilacia rozvibruje bunky vo frekvencii, pri ktorej sa produkujú proteíny tak, ako keď sme boli deti. A kto by nechcel pleť, ako keď bol bábätko?


Pár dôvodov, prečo pravidelne používať prístroj LumiSpa  : 

 • už po prvom použití LumiSpa bola moja pleť na dotyk jemnejšia a hladšia. 
 • pleť je žiarivejšia a krásne sa napne
 • čo je skvelé, tak podporuje a stimuluje všetky dôležité procesy v pleti, od mikrocirkulácie krvi, svalového tonusu i obnovovania KOLAGÉNU. Čo znamená, že naša pleť si sama začne znovu tvoriť vlastný kolagén v pleti - ako keď sme boli deti
 • posilňuje hydratáciu a tú potrebujeme všetky bez ohľadu na vek, typ pleti a jej stav
 • pleť je jemnejšia, hladšia, zdravšie vyzerajúca

Musí sa používať daný čistiaci gél k LumiSpa?

Ako každý, aj ja som sa nad tým zamyslela a napadlo ma hneď, že môžem používať s LumiSpa aj iné gély či čistiace produkty. Čistiaci gél je súčasťou balíčka, spolu aj s jednou hlavicou. Tým, že je to kvalitný a účinný produkt, na jeho použitie potrebujete len trochu gélu asi veľkosti hrášku.Špeciálne vyvinutý gél je spolu s prístrojom ako puzzle. Krásne do seba ,,zapadajú" a spolu dokážu s našou pleťou divy. 

Ja osobne používam gél tým spôsobom, že si ho aplikujem priamo na navlhčenú hlavicu a rozotriem na vlhkú pleť. Tak sa mi nestane, že niečo z prípravku pôjde mimo, alebo ostane na rukách pri nanášaní. Gél vydrží približne dva mesiace pri pravidlenom používaní a určite by som ho nemenila za nič iné, už len pre jeho prínosy. 

ABY TO CELÉ FUNGOVALO, JE POTREBNÉ POUŽÍVAŤ ČISTIACU HLAVICU AJ S TÝMTO GÉLOM. SPOLOČNOSŤ, KTORÁ VYVINULA TÚTO TECHNOLÓGIU NA TOM ROBILA 4 ROKY, ABY TO MALO ŽIADANÝ EFEKT. TENTO EFEKT SA DOSTAVUJE V SPOJENÍ HLAVICE, MIKROOSCILAČNÉHO POHYBU, RÝCHLOSTI A ŠPECIÁLNE VYVINUTÉHO GÉLU

Postup, ako sa LumiSpa používa

Je to úplne jednoduché a to sa mi na tom celom páči. Keď k vám LumiSpa dorazí, zvykne už byť nabitý. Ale môžete si ho dať nabiť do prenosnej nabíjačky, ktorá je už v balení. Hlavicu si nasadíte na prístroj, navlhčíte hlavicu a  pleť... Tvár si môžete navlhčiť buď vodou alebo ako ja, hydratačným sprejom..o tom si môžete prečítať v tomto článku Vlasy - pár tipov ako na ne v lete i v zime. Na hlavicu si nanesiete gél a aplikujete tak na pleť. Zapnete prístroj a robíte jemné pohyby. Gél by mal začať jemne peniť. Začnete najprv jednú časť tváre, potom 30 sekúnd brada, druhá strana tváre a nakoniec čelo. Tento prístroj je jednoduchý, no zároveň veľmi ,,chytrá" mašinka. Počas ošetrenia nemusíte sledovať čas. Prístroj vás každých 30 sekúnd upozorní, jemne zavibruje a vy zmeníte miesto. Tak prejdu 2 minúty, až vám bude ľúto že je koniec. V čom vidím taktiež veľké plus je v upozornení vibrovaním a spomalenie pohybu, pokiaľ sa po pokožke pohybujete príliš rýchlo alebo pokiaľ na neho vyviniete veľký tlak.

A aká je moja pleť po použití ageLOC LumiSpa? Som doslova ako znovuzrodená! Môže dokonca konkurovať detskej "prdelke". Krásne vyčistená a hladká.

Môže sa robiť ošetrenie na citlivú pleť?

Táto informácia je zásadná pre tých, ktorí majú problém s citlivou pleťou. Výrobca LumiSpa urobil prieskum štetín, ktoré používajú prístroje inej značky. Pri výskume použili mechanické kefky a aj takéto pohybové. Zistila sa jedna dosť dôležitá vec. Tou vecou je, že pod mikroskopom  boli štetiny ostré. To znamená, že nielen citlivá pleť, ale v podstate akákoľvek pleť sa stala ešte citlivejšou, pretože na nej boli jemné mikrotrhlinky.  Zároveň klasické kefky spôsobujú, že pleť pravidelným používaním rohovateje  a hrubne, tak ako pokožka na pätách. (Teraz si môžete povedať blbosť...no používate bežné kefky každý deň ako sa používa LumiSpa? Ráno a večer? ) Čo bolo teda výsledkom pri tomto výskume? Typ čistiacej hlavice LumiSpa s gélom môžu používať všetky ženy i s veľmi citlivou pleťou. Tu však upozorňujem, kto rieši nejaký vážnejší dermatologický problém, treba to riešiť individuálne a preto je lepšie sa poradiť dopredu. 

Momentálne prichádzajú dva nové gély a to na citlivú pleť a na aknóznu pleť. 26. Novembra sa spustí predaj v Európe, aj s novým LumiSpa prístojom v čiernom šate.

LumiSpa je k pleti maximálne šetrný, čím poteším hlavne dámy či pánov, ktorí majú problém s citlivou pleťou. 

Pripájam aj link na video, v ktorom je znázornené, ako pracuje LumiSpa a ako iné kartáčiky, či kefky...

Precízny pohyb a frekvencia pomáhajú dôkladne očistiť pleť a odhaľujú hladšiu, jemnejšiu pleť už po jednom použití

Kvalitné prístroje ako LumiSpa, vám dokážu udržať pleť naozaj krásnu čistú, vyzdvihne kontúry a pomôže k tomu, aby ste doslova žiarili .S mejkapom, prachom, kožným mazom a ďalšími nečistotami, ktoré sa na pleti počas dňa usadzujú, si len voda a mydlo neporadia. Jediné, čo dosiahnete, je rozmazaný mejkap a podráždená, vysušená pleť.

Pripájam pár fotografií na ukážku:

Ďalšie viditeľné výsledky viacerých dám mám aj zdokumentované. Výsledky prepošlem v správe, keďže beriem ohľad na ich súkromie.

Pokiaľ chcete mať krásne vyčistenú pleť, predísť nepríjemným vyrážkam, akné a starnutiu, doporučujem si zaobstarať tento prístroj.  Nezabúdajte na to, že vaše ruky vyčistia len povrchovú časť pokožky.

Pripájam link s 25% zľavou na LumiSpa. Vybrala som pre vás dva a to na problematickú a aknóznu pleť a druhý je na normálnu/zmiešanú pleť. Ak by ste chceli link na suchú, mastnú alebu citlivú pleť, prepošlem do správy :) 

Môj osobný výsledok
Môj osobný výsledok

Verím, že vám tento článok pomohol. Ak by ste chceli svoj LumiSpa v inej krajine ako Slovensko, tak mi len napíšte krajinu a ja vám pošlem link . Majte sa krásne

Zuzi

Najnovšie články na blogu

Prečítajte si, čo je nové
 

Pokračujem v seriáli ,,Prečo som začala podnikať". Tento článok je mojou srdcovou záležitosťou. Je o Marianne, mojej veľmi dobrej priateľke, ktorá si prešla dosť ťažkým životom. V jej prípade naozaj platí: ,,Čo ťa nezabije, to ťa posilní". Je to silná žena, s dobrým srdcom. Po strednej škole sme sa dlho nevideli, avšak vďaka podnikaniu, ktorému sa...

Pokračujem v seriáli ,,Prečo som začala podnikať". Dnes to bude o Danke, ktorá žije v Nórsku so svojou rodinou. Predtým ako sa rozhodla pre život v tejto krajine, prešla si dosť zaujímavou cestou. Stále keď sa rozprávame, je to neskutočný zážitok. To čím si prešla, jej pády a vzostupy, odvaha ktorá ju neopúšťala, pred tým všetkým mám obrovský...

Chcete ma kontaktovať?