To čo ma baví...testovačka dlhotvajúcich rúžov

28.06.2018

Svet sa zbláznil a to doslovaaaa :) na trh prišla úplná novinka prírodných dlhotrvajúcich rúžov, ktoré sú dokonca antiaging. Čo to znamená antiaging rúž? Znamená to to, že vaše pery dostanú potrebnú výživu, aby nezostarli. Aby boli stále krásne, plné, bez vrások a aby žiarili. A to v ktoromkoľvek veku. Nemusíme mať dvadsať aby sme mali krásne pery. Môžeme mať aj 30, 40 či 50 a viac rokov a stále pery ako keď sme mali osemnásť...

Power Lips - úplna novinka prírodných dlhotvajúcich matných rúžov

Na trhu je množstvo dlhotrvajúcich rúžov rôznych značiek, avšak rozpíšem vám zásadný rozdiel medzi rúžmi Power Lips od iných značiek:

Power Lips je zložený z :

- avokádový olej, včelí vosk, ktoré zabezpečia hydratáciu pier a tým zabránia vysúšaniu pier

- Vitamín E - najsilnejší antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom a obnovuje našu pokožku, takže blahodárne pôsobí na naše pery

- Prírodný kaolín - má výnimočne ukľudňujúce účinky na naše pery

- neagresívne odličovanie - cca po 5 hodinách sa postupne rúž vstrebe

Bežné dlhotrvajúce matné rúže :

- základom týchto rúžov je voda, alkohol a rôzne chemické gély, ktoré vám zabezpečujú, aby sa rúž za žiadnych okolností nezmazal

- potrebujete agresívne odličovanie, týchto rúžov, pretože sa držia ako kliešte vašich pier

Ja osobne som si postupne objednala šesť rúžov z tejto rady. Na začiatku som bola dosť rozčarovaná, lebo nevedela som ako vlastne takýto rúž používať. Niekto by povedal, veď stačí naniesť a hotovo...ale nie. Je to doslova veda :) 

Tohto rúžu stačí naniesť naozaj málo. Doslova si ho zoškrabať z ,,aplikátora" a tak naniesť na pery. Nechám si ho zaschnúť cca dve minútky. Po takomto postupe, sa neotiera, nezanecháva stopy, odtlačky a aj vydrží dosť dlho. Určite také štyri hodinky sa pekne drží na perách. Pokiaľ nejem žiadne mastné jedlo, tak aj dlhšie. 

Prečo len štyri hodinky vydrží? No je to hlavne preto, lebo neobsahuje žiadnu chémiu a alkohol, ako píšem vyššie. Sú to rúže, ktoré obsahujú prírodné zložky, ktoré sú vedecky spracované. Určite ich neodporúčam dámam, ktoré majú suché pery. Tým, že sú to matné rúže a prispôsobia sa perám, tak pri suchých perách môžu vzniknúť nepekné šupinky. Aj napriek tomu, že je to rúž ktorý hydratuje, môže sa stať aj takáto nepríjemnosť a tak človek vníma tento rúž, že nefunguje.

Rúže power lips buď nemusís alebo si ich zamiluješ. No pozor!! Ak si ich zamiluješ, staneš sa závislá :D 

Toľko z mojej skúsenosti a ja sa už chystám na letné odtiene...nižšie nájdete foto tých, ktoré už mám doma. 

Novinky od 6.3.2019
Novinky od 6.3.2019

Chcete vedieť viac, ako sa dostať k týmto rúžom? Mám pre vás 25% zľavu na všetky tieto rúže. Stačí mi napísať do správy aký odtieň chcete a ja vám obratom pošlem link, kde si ten svoj rúž objednáte. Doručenie priamo domov :) 

Chceš ma kontaktovať?