Pár tipov na leto - Časť prvá

09.03.2020

Tento mesiac je v znamení množstva zaujímavých akcií, ktoré sú zamerané na naše telo... A tak som pre vás pripravila zoznam tých úplne najlepších, ktoré pomohli a stále pomáhajú aj mne. Rada odporúčam to, čo som si vyskúšala na vlastnej koži..Na konci nájdete aj odkaz na skvelé trénerky, ktoré tiež mám odskúšané na maximálne odporúčam..

PS : verím, že niekomu touto cestou naozaj urobím radosť, pretože v týchto letných tipoch nájdete aj jednu patentovanú technológiu, ktorá tento mesiac bude v akcii, čo nie je až tak často :) 

Patentovaná technológia

Telový galvanik body trio


Luxusná starostlivosť o telo

1. galvanik body spa napomáha prísunu kľúčových zložiek do pokožky

2. riešenie ochabnutej pokožky na tele

3. pomôže s úľavou od bolesti

4. zacieľuje sa na základné zdroje starnutia pre zachovanie mladistvého vzhľadu a zníženie vzhľadu starnutia.

5. redukuje viditeľné príznaky starnutia.

6. pomáha minimalizovať a vyhladzovať prejav tuku a celulitídy

7. vyhladzuje nerovné partie.

8. zlepšuje pevnosť pokožky

Ukážka pani, ktorá si pravidelne každý deň galvanizovala len jednu ruku telovým galvanikom
Ukážka pani, ktorá si pravidelne každý deň galvanizovala len jednu ruku telovým galvanikom

Na túto technológiu je 16.3.2020 zľava. Dám ti možnosť si spraviť zdarma prihlásenie do eshopu  a tak môžeš ušetriť až 207,26€!!! z maloobchodnej ceny...

Tegreen - extrakt zo zeleného čaju

Extrakt z listu čajovníka čínskeho

  • Silný antioxidant, ktorý chráni naše bunky pred oxidačným stresom.
  • Konzumácia zeleného čaju podporuje ochranu organizmu pomocou posilnenia prirodzenej obrany organizmu proti účinkom voľných radikálov,ktoré vznikajú v dôsledku znečistenia, stresu, fajčenia a toxínov. 

Tento mesiac bude spolu s galvanikom aj tento extrakt zo zeleného čaju v akcii..ak chceš využiť akciu, v ktorom v dvom baleniam dostaneš tretie zdarma a tak ušetríš tamer 50€ a zároveň získaš aj zdarma vstup do eshopu, kde si ho môžeš aj zabezpečiť, klikni na odkaz nižšie.

Trénerky, ktoré spravia s tvojim telom divy

Cvičenie milujem.  V Egypte v Hurgáde som začala s dýchovými cvičeniami a jógou s Jankou z Košíc. Nádherné cvičenia, ku ktorým sa stále rada vraciam. Zároveň v Egypte som po pôrode začala aj s online tréningom a to so Zuzkou z Košíc. Veľká spokojnosť a čo mi úplne vyhovovalo, tak som sa mohla poriadne vyskákať. A to tak ako so Zuzkou, tak aj s Majkou..

Ak nestíhaš a chceš cvičiť doma, link na Zuzku máš tu: 

Ak potrebuješ vypadnúť z domu, poriadne sa vyvetrať, vyskákať a byť v úžasnom kolektíve báb, si z východného Slovenska, Humenné a okolie, tak maximálne odporúčam skuponové cvičenia s Majkou :) 

Ak som ti týmto článkom urobila radosť, tak sa naozaj veĺmi teším...Pokračovanie článku bude o pár dní..tvoja spätná väzba ma zaujíma a budem ti vďačná aj sa o ňu podelíš nižšie v komentároch :)

S láskou 

Zuzka

Chceš ma kontaktovať?