Ako sa postarať o svoje nechty v pohodlí domova? 

10.04.2020

Nastalo obdobie, kedy sa nemôžeme dostať k našim nechtovým dizajnérkam. Keď to píšem, tak mám dosť, pretože ani vo sne by ma nenapadlo, že niečoho takého sa dožijem. Teraz v týchto dňoch sedíme všetky ženy doma, odrasty gelových nechtov sa nám nehorázne zväčšujú a my rozmýšľame čo s tým. /Česť výnimkám, ktoré si dokážu svoje nechtíky spraviť doma :)

ALE...ja prichádzam s dobrou správou :D 

Všetko má svoj čas a zmysel. Spoločnosť, ktorá mi dodáva a zásobuje môj eshop, tak prišla s geniálnym nápadom. Už dlhšie má vo svojom portfóliu manikúru v škatuľke, ktorá ževraj dokáže divy. Patrím k tým ženám, ktoré si rady zájdu k manikérke, ktorá sa o moje nechtíky stará a zároveň sa vykecám. A keďže nie som z tých, ktoré si dokážu nechty upraviť, tak táto manikúra mi fakt prišla vhod. / hlavne som v tomto mega lenivá / Mám ju doma už od jej uvedenia na európsky trh. No nikdy neprišiel ten správny čas...

A teraz, ten čas prišiel. Moje nechty sú v katastrofálnom stave a ja už len čakám ako mi jemne odpadne posledný kus gelového nechtu.  

Čo sa v tomto článku dozvieš a aký má pre teba prínos? - dozvieš sa, čo je to tá manikúra v škatuľke, nájdeš tu výsledky a čo je úplny základ,  pripájam sem link s 50% zľavou na túto manikúru. Tak poďme na to!

Manikúra v škatuľke. Čo je to za zázrak?


Pre koho je?

- ak si chceš odpočinúť od luxusnej manikúry, alebo ťa trápia neustále problémy s ryhami, stratou farby a štiepením

- máš suchú dehydratovanú kožičku

- tvoje nechty sú bez lesku a nedokážu dorásť do požadovanej dĺžky

Aké má výhody?

* Klinicky potvrdené, že nechty zanechá zdravé, hladké, pevné a lesklé.

* Exfoliuje a hydratuje vaše nechty v troch jednoduchých krokoch v pohodlí domova - a to len za 10 minút.

* Vyvinuté certifikovanými dermatológmi špecializujúcimi sa na starostlivosť o nechty. Dr. Dana Stern má bohaté skúsenosti a vedomosti.

* Ruky. Chodidlá. Funguje skvele na oboch.

* Rastlinné zložky pomáhajú posilňovať a hydratovať vaše nechty aj kožtičku okolo nich v 3. kroku.

Aké má kľúčové zložky?

Kyselina glykolová (1. krok) exfoliuje nechty na odhalenie krásneho žiarivého lesku.
Marhuľový olej, kokosový olej, olej z grapefruitových šupiek a vitamín E (3. krok) obsahujú kľúčové mastné kyseliny, ktoré pomáhajú udržiavať a hydratovať nechty a kožtičku okolo nich.

Manikúra v troch krokoch, ktorú si dokážeš spraviť za 10 minút v pohodlí domova


Aké sú výsledky? 

Teraz Ťa asi zaujíma cena. 

Čo ma naozaj teší, tak táto manikúra v škatuľke išla naozaj so svojou cenou dole. Takže z VIP ceny - 53 € sa dostala na 28,61€, /plus pošta k tomu/..preklik na zľavu si nájdeš nižšie. Je to s dodaním domov, takže nemusíš nikam chodiť a ak som ti neopovedala na nejakú otázku v tomto článku, tak ešte nižšie nájdeš preklik na mňa. 

Chceš ma kontaktovať?