Krásna bez skalpela

Počuli ste už niečo o revolučnom omladení pleti pomocou Galvanik Spa systému? V tomto článku sa dozviete, čo to je a čo dokáže táto patentovaná technológia.

V čom spočíva výnimočnosť Galvanik Spa systému. Dodávame ním pleti množstvo živín a to pomocou galvanického prúdu a špeciálne vyvinutých gélov a krému, bez ktorých by nebol galvanik galvanikom. Galvanik a tieto produkty patria k sebe a nič iné s týmto prístrojom ani nebude fungovať. Tu sa vryje každému asi hneď na jazyk otázka : a PREČO je to tak?

Je to preto, lebo tieto špeciálne gély s ageLoc zložkami a korektor a ďalšie produkty, majú v sebe čiastočky, ktoré sú vodivé. To znamená, že pri galvanizácii sa zapracúvavajú hlboko do pleti. Iný nevodivý produkt sa tam jednoducho nedostane. A čo je horšie, môže aj urobiť poriadnu šarapatu a nie úžitok pre našu pleť.

Galvanické ošetrenie má pre nás okrem množstva ďalších, tieto tri hlavné prínosy :

  • Vyhladenie vrások
  • Regenerácia pleti
  • Spevnenie kontúr

Ošetrenie jemným galvanickým prúdom,ktorý dodáva pokožke potrebnú energiu pozostáva z 2 fáz :

1. fáza - Predošetrenie - Do pleti sa dostávaju pomocou galvanického prístroja potrebné látky, ktoré zabezpečia silnú detoxikáciu a dochádza k naviazaniu nečistôt hlboko v pokožke.

Gél, ktorý sa používa pri tomto ošetrení obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho, vanilky a morských chalúch pre utíšenie a úpravu Vašej pleti a čistiace zložky.

2. fáza - Ošetrenie - Pri tejto fáze sa z pleti vytiahnu všetky zostávajúce nečistoty z pokožky a zároveň sa dodá AgeLoc zložka, ktorá eliminuje v bunkách enzým Arnox- to je enzým, ktorý ovplyvňuje náš vzhľad počas starnutia.

Ošetrujúci gél pri tomto ošetrení obsahuje vyživujúci arginín, ktorý pomáha obnove pokožky zo stresu /horčík/ pre obnovu bunkovej energie.

Účinky galvanizácie

- podporuje bunkovú energiu

- napomáha k zotaveniu pleti zo stresu

- obnovuje prirodzenú vibráciu

- napomáha k celkovému rozjasneniu pleti

- sťahuje a čistí póry na pokožke

- výrazne zmierňuje celulitídu

- "rozbíja" tukové bunky v pokožke

- účinný je aj na strie, jazvy a na akné

- redukuje pigmentové škvrny na pleti

- odstraňuje opuchy a vačky v okolí očí

Galvanic Spa systém

Balíček s úplným základom, pre tvoje spomalenie starnutia.. Len samotný galvanic spa systém je v tej hodnote, ako tento balíček..

Cena pred : 405,28€

Cena za Galvanic spa systém aj s darčekom v hodnote 56€ a dodaním priamo domov:

 293€

Tvoj darček k galvanic spa systému v hodnote 56€ - špeciálne géliky a NaPca hydratačný sprej


Pripájam výsledky pre lepší prehľad a predstavivosť čo dokáže táto technológia :


Valentín je tu, a ja som si pre Teba a Tvojich blízkych pripravila pár vecí z môjho sortimentu v eshope. Verím, že si niečo vyberieš a tak seba či svojho partnera / partnera urobíš radosť..alebo len tak potešíš seba ..

Kontakt na mňa:Ako správne používať Galvanic Spa si môžeš pozrieť v tomto videu