BLACK FRIDAY

Chystajú sa akcie a ja som pre vás pripravila výber tých top, ktoré sa naozaj oplatí mať doma. Jedným z nich je aj Galvanic Body Trio, o ktorom si môžete prečítať tu :

Počas akcie Black Friday nájdete v ponuke so 40% zľavou: 

Galvanic Body Trio

Line Korektor na vrásky 

Špeciálne ageLOC gély, ktoré sú vyvinuté k tvárovému galvanic Spa systému, odporúčam rozklinúť fotky :

Japonská hydratačná maska, ktorá zjemný aj pigmentové škvrny na pleti :V tejto časti nájdete linky na vecičky, ktoré mne a môjmu okoliu pomohli.

Objednanie je jednoduché, stačí vypísať svoje údaje, uhradiť a balíček vám príde domov. 

Ak niekto chce ešte vyššiu zľavu, napríklad na Lumi Spa, tak mi môžete napísať a ja vám pomôžem ako sa k tejto zľave dostať :) 

Ak máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať

 facebook Zuzana Gabríková 


Ak si chcete pozrieť ďalšie produkty, prepošlem vám moje vlastné portfólio, kde nájdete moje výsledky a výsledky mojich známych. 

Stačí mi napísať na môj FACEBOOK - Zuzana Gabríková 

Môj osobný výsledok
Môj osobný výsledok
Dnes :)
Dnes :)

Viete si predstaviť mat dokonalo vyčistenú pleť od make-upu a všetkých nečistôt za dve minúty? Tak tu sa dozviete, ako na to..Najprv vám napíšem niečo o technológii, ktorá to dokáže.

Keď vaša pokožka vyzerá úžasne, aj vy sa cítite úžasne. Nevýrazný unavený vzhľad nie je pre vás - vy si zaslúžite žiariť! Avšak kto má na to čas? Pomocou prístroja ageLOC Boost a séra Activating Serum ho máte aj vy. Spolu tvoria systém, ktorý zdôrazní žiarivosť vašej pokožky a zanecháva ju viditeľne žiarivejšiu, plnšiu a pružnejšiu . Vaša pleť bude...

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Chcete ma kontaktovať?