BLACK FRIDAY

Chystajú sa akcie a ja som pre vás pripravila výber tých top, ktoré sa naozaj oplatí mať doma. Jedným z nich je aj Galvanic Body Trio, o ktorom si môžete prečítať tu :

Počas akcie Black Friday nájdete v ponuke so 40% zľavou: 

Galvanic Body Trio

Line Korektor na vrásky 

Špeciálne ageLOC gély, ktoré sú vyvinuté k tvárovému galvanic Spa systému, odporúčam rozklinúť fotky :

Japonská hydratačná maska, ktorá zjemný aj pigmentové škvrny na pleti :V tejto časti nájdete linky na vecičky, ktoré mne a môjmu okoliu pomohli.

Objednanie je jednoduché, stačí vypísať svoje údaje, uhradiť a balíček vám príde domov. 

Ak niekto chce ešte vyššiu zľavu, napríklad na Lumi Spa, tak mi môžete napísať a ja vám pomôžem ako sa k tejto zľave dostať :) 

Ak máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať

 facebook Zuzana Gabríková 


Ak si chcete pozrieť ďalšie produkty, prepošlem vám moje vlastné portfólio, kde nájdete moje výsledky a výsledky mojich známych. 

Stačí mi napísať na môj FACEBOOK - Zuzana Gabríková 

Môj osobný výsledok
Môj osobný výsledok
Dnes :)
Dnes :)

Tento mesiac je v znamení množstva zaujímavých akcií, ktoré sú zamerané na naše telo... A tak som pre vás pripravila zoznam tých úplne najlepších, ktoré pomohli a stále pomáhajú aj mne. Rada odporúčam to, čo som si vyskúšala na vlastnej koži..Na konci nájdete aj odkaz na skvelé trénerky, ktoré tiež mám odskúšané na maximálne odporúčam..

V tomto článku vám chcem odporúčiť píling, ktorý má vyskúšaný moja kamarátka.Kto ma sleduje, tak vie, že počas tehotenstva sa u mňa tiež objavil problém s akné. Avšak jazvičky mi nikdy nevznikli. čo som veľmi rada, keďže som podstúpila aj dosť drastické ošetrenie, kedy som sa fakt bála, že tie jazvičky vzniknú. Jazvy po akné je problém, ktorí majú...

Opaľovanie na slnku a v soláriu. Jedno aj druhé je veľmi obľúbené a ja patrím k tým, ktorí sa radi vypekajú na slniečku. Kedysi dávno som patrila aj k milovníkom solária...dnes už som skrotla a slniečko mi stačí...

Chcete ma kontaktovať?