BLACK FRIDAY

Chystajú sa akcie a ja som pre vás pripravila výber tých top, ktoré sa naozaj oplatí mať doma. Jedným z nich je aj Galvanic Body Trio, o ktorom si môžete prečítať tu :

Počas akcie Black Friday nájdete v ponuke so 40% zľavou: 

Galvanic Body Trio

Line Korektor na vrásky 

Špeciálne ageLOC gély, ktoré sú vyvinuté k tvárovému galvanic Spa systému, odporúčam rozklinúť fotky :

Japonská hydratačná maska, ktorá zjemný aj pigmentové škvrny na pleti :V tejto časti nájdete linky na vecičky, ktoré mne a môjmu okoliu pomohli.

Objednanie je jednoduché, stačí vypísať svoje údaje, uhradiť a balíček vám príde domov. 

Ak niekto chce ešte vyššiu zľavu, napríklad na Lumi Spa, tak mi môžete napísať a ja vám pomôžem ako sa k tejto zľave dostať :) 

Ak máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať

 facebook Zuzana Gabríková 


Ak si chcete pozrieť ďalšie produkty, prepošlem vám moje vlastné portfólio, kde nájdete moje výsledky a výsledky mojich známych. 

Stačí mi napísať na môj FACEBOOK - Zuzana Gabríková 

Môj osobný výsledok
Môj osobný výsledok
Dnes :)
Dnes :)

Nastalo obdobie, kedy sa nemôžeme dostať k našim nechtovým dizajnérkam. Keď to píšem, tak mám dosť, pretože ani vo sne by ma nenapadlo, že niečoho takého sa dožijem. Teraz v týchto dňoch sedíme všetky ženy doma, odrasty gelových nechtov sa nám nehorázne zväčšujú a my rozmýšľame čo s tým. /Česť výnimkám, ktoré si dokážu svoje nechtíky spraviť doma...

Tento mesiac je v znamení množstva zaujímavých akcií, ktoré sú zamerané na naše telo... A tak som pre vás pripravila zoznam tých úplne najlepších, ktoré pomohli a stále pomáhajú aj mne. Rada odporúčam to, čo som si vyskúšala na vlastnej koži..Na konci nájdete aj odkaz na skvelé trénerky, ktoré tiež mám odskúšané na maximálne odporúčam..

Chcete ma kontaktovať?